День захисту дітей

Щороку в перший день літа відзначається День захисту дітей – прекрасне свято радості та одвічної надії, адже саме в дітях більшість з нас хоче бачити здійснення своїх мрій і сподівань, прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє.

12:36 01.06.2017

"Останній дзвоник"

Сьогодні 26 травня 2017 року в усіх навчальних закладах освіти Святовасилівськоїоб’єднаної  територіальної  громади пройшло свято  «Останній  дзвоник».  Щиро вітаємо педагогів, дітей і батьків !

12:21 26.05.2017

Зустріч з Волонтерами

Тільки но закінчилась зустріч з волонтерами в Святовасилівській школі в якій брали участь голова спілки учасників АТО Солонянського району Гурський Руслан Миколайович, представники центру допомоги патріотам України «Фенікс» Кулик Людмила Олександрівна, Стасюк Владислав Володимирович, Гурська Світлана Сергіївна волонтер України Нечерда Надія Василівна. З теплом в душі їх зустрічали діти, вчителі та громадські діячі села.

16:12 19.05.2017