Про затверження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік

МІСЦЕВЕ  САМОВРЯДУВАННЯ

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ  СВЯТОВАСИЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Дніпровського району  Дніпропетровської  області

РІШЕННЯ

Про затвердження плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік

Керуючись Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. ст. 7, 13 Закону України « Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою дотримання принципів державної регуляторної політики та планування регуляторної діяльності  Святовасилівської сільської ради на 2022 рік, виконавчий комітет сільської ради вирішив :

1.  Затвердити  план діяльності Святовасилівської сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік згідно додатка.

1. Оприлюднити на сайті Святовасилівської сільської ради  план діяльності сільської ради з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію сільської ради з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку сільської ради.

Сільський голова                                   Ніна  ГАЛАН

с-ще Святовасилівка

15.12.2021 року

№   37

рішенням виконкому сільської ради  від 15.12.2021 року № 37

діяльності Святовасилівської сільської ради

з підготовки проектів регуляторних актів на 2022 рік

Визначення видів і назв проектів регуляторних

актів

Цілі прийняття

регуляторних актів

Строки підготовки

проектів

Найменування підрозділів

та органів відповідальних

за розроблення проектів

1.

Про встановлення ставок та пільг із

сплати земельного податку на 2022 рік

З метою прозорого,вчасного,  чіткого,правильного розрахунку

та сплати земельного податку

на територіїСвятовасилівської сільської ради

ІІ  квартал 2022 року

Постійна комісія з питань планування, фінансів, бюджету та соціально-економічного розвитку сільської ради.

2.

Про встановлення ставки транспортного податку

на території  Святовасилівської  ради на 2022 рік

З метою прозорого, вчасного,чіткого, правильного  розрахунку транспортного податку