Повідомлення про оприлюднення проекту рішення сесії Святовасилівської сільської ради «Про встановлення ставок єдиного податку»

Повідомлення

про оприлюднення проекту рішення сесії  Святовасилівської сільської  ради «Про встановлення ставок єдиного податку»

Даний проект регуляторного акту та аналіз регуляторного впливу до нього розміщений на офіційному Веб-сайті Святовасилівської сільської ради (elizrivska.gromada.org.ua) з метою обговорення.

Проект розроблено з метою ефективного захисту прав і законних інтересів населення, підприємств, організацій на території Святовасилівської сільської ради.

Пропозиції та зауваження до проекту регуляторного акта та аналізу його регуляторного впливу будуть прийматись у письмовому вигляді від громадян, суб’єктів господарювання та їх об’єднань, інформаційно-дорадчих органів  протягом місяця з дня опублікування проекту рішення на поштову адресу розробника.

Розробником цього документу виступає виконавчий комітет Святовасилівської сільської ради, до якого просимо надсилати пропозиції та зауваження за поштовою адресою : 52433,  Дніпропетровська обл., Солонянський  район, с-ще Святовасилівська, вул. Центральна, 2, тел.(05669) 67-5-93,  або електронну адресу:  svyatotg@ukr.net

«__» __________ 2021 р.

Сільський   голова                                                                Н.І.Галан.

ПРОЕКТ РІШЕННЯ СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ https://rada.info/upload/users_files/04337825/729d9374ac53158740357032c591a18a.pdf