A A A K K K
для людей із порушенням зору
Святовасилівська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Порядок денний та проекти рішень виконавчого комітету сільської ради нового складу виконкому Святовасилівської сільської ради 2020 - 2021 років

Порядок денний засідання виконкому сільської ради    30.08.2021 рік  о 13:00 год

  1. Про погодження  внесення змін до Комплексної  програми  розвитку освіти Святовасилівської сільської ради на 2021-2024 роки       Доповідач в.о. начальника відділу виконкому сільської ради Сафоненко В.О.
  2. Про погодження  внесення змін  до  Програми  культури  Святовасилівської сільської ради на 2021 рік    Доповідач в.о. начальника відділу виконкому сільської ради Сафоненко В.О
  3. Про  погодження  внесення змін до  Програми по харчуванню  у комунальних закладах освіти Святовасилівської сільської ради  на 2021-2025 роки   «Шкільне  харчування»    Доповідач в.о. начальника відділу виконкому сільської ради Сафоненко В.О.

 

  1. Про погодження внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Святовасилівської сільської ради    Доповідач  завідувач сектору виконавчого комітету сільської ради Гончаров О.П.

 

5.Про погодження внесення змін до Програми Програми соціального захисту дітей  та розвитку сімейних форм виховання Святовасилівської сільської ради  на 2021 рік  Доповідач начальник служби у справах дітей виконкому сільської ради Ніколаєнко О.Л.

6.Про погодження внесення змін до  Комплексної  програми   соціального захисту населення  Святовасилівської  сільської ради  на 2021- 2023 роки

Доповідач : секретар ради – Верлата Н.М.

 

7.Про погодження внесення змін до рішення сесії  сільської ради про сільський бюджет на 2021  рік Доповідач начальник відділу сільської ради Шабля І.І.

 

8.Про затвердження вільного залишку сільського бюджету  Святовасилівської сільської ради станом на 01 вересня 2021 року загального та спеціального фонду

Доповідач начальник відділу сільської ради Шабля І.             

 

9.Про надання одноразових матеріальних допомог громадянам, які зареєстровані на території Святовасилівської сільської ради, а саме:

- гр. Волошин Ф.М.  с-ще Святовасилівка  (операція)

- гр. Кабка В.В.  с. Новомар’ївка (інвалід І групи)

-гр..Петрович Г.В. с.Березнуватівка ( онкохвора)

Доповідач керуюча справами виконкому сільської ради Павлій Ю.В.

 

10. Про уточнення адреси житловому будинку та приватизованій земельній ділянці, що знаходиться за адресою с. Березнуватівка, вул.Личкатого, буд.10 (гр. Борщ С.В.) Доповідач керуюча справами виконкому сільської ради Павлій Ю.В.

 

11. Про уточнення адреси житловому будинку та  не приватизованій земельній ділянці, що знаходиться за адресою с.Наталівка. ул. Центральна, буд.54    (гр.Собильський М.К.)   Доповідач керуюча справами виконкому сільської ради Павлій Ю.В.

 

12. Про зміну адреси не приватизованій земельній ділянці, що знаходиться за адресою с.Дальнє, вул.. Залізничеа, буд.4-А   (гр.Гапоненко С.Г.) Доповідач керуюча справами виконкому сільської ради Павлій Ю.В.

 

13. Про присвоєння адреси приватизованій земельній ділянці, що знаходиться за адресою с-ще Святовасилівка, вул.. Молодіжна, буд.23 (гр.Приймак Т.Л.)                           Доповідач керуюча справами виконкому сільської ради Павлій Ю.В.

 

Порядок денний засідання виконкому сільської ради    29.07.2021 рік  о 13:00 год

  1. Про погодження  внесення змін до Комплексної  програми  розвитку освіти Святовасилівської сільської ради на 2021-2024 роки  Доповідач начальник відділу виконкому сільської ради Майтала С К.. .

 

2.Про погодження внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Святовасилівської сільської ради   Доповідач  завідувач сектору виконавчого комітету сільської ради Гончаров О.П.

3. Про погодження внесення змін до рішення сесії  сільської ради про сільський бюджет на 2021  рік Доповідач начальник відділу сільської ради Шабля І.І.

 

4.Про затвердження вільного залишку сільського бюджету  Святовасилівської сільської ради станом на 01 серпня  2021 року загального та спеціального фонду

Доповідач начальник відділу сільської ради Шабля І.             

 

5. Про взяття на облік дітей, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Доповідач начальник служби  виконкому сільської ради Ніколаєнко О.Л.

 

6.Про затвердження висновку органу опіки і піклування Святовасилівської сільської ради та надання дозволу неповнолітньому Дідику Д.С. отримати безоплатно в приватну власність земельну ділянку, площею до 2,0 га для ведення ОСГ.

Доповідач начальник служби  виконкому сільської ради Ніколаєнко О.Л.

 

7.Про затвердження висновку органу опіки і піклування Святовасилівської сільської ради та надання дозволу неповнолітньому Чакир К.С. отримати безоплатно в приватну власність земельну ділянку, площею до 2,0 га для ведення ОСГ.              Доповідач начальник служби  виконкому сільської ради Ніколаєнко О.Л.

 

8.Про затвердження висновку органу опіки і піклування Святовасилівської сільської ради та надання дозволу неповнолітньому Глухову К.М. отримати безоплатно в приватну власність земельну ділянку, площею до 2,0 га для ведення ОСГ.  Доповідач начальник служби  виконкому сільської ради Ніколаєнко О.Л.

 

9. Про продовження  терміну перебування малолітньої (конфіденційна інформація), у Дніпропетровському спеціалізованому будинку дитини  Доповідач начальник служби  виконкому сільської ради Ніколаєнко О.Л.

 

10. Про передачу в оперативне управління водогону ХПП КП «Джерело –Промінь»

Доповідач  заступник сільського голови Бараненко В.О.

 

11. Про затвердження плану заходів щодо підготовки  та відзначення 30 – річчя Незалежності України   та Державного Прапора України  Святовасилівської сільської радиДоповідач начальник відділу виконкому сільської ради Майтала С К.. .

12. Про затвердження Положення про мистецький фестиваль Святовасилівської територіальної громади» Серпневі барви»Доповідач начальник відділу виконкому сільської ради Майтала С К.. .

13. Про внесення змін до рішення виконкому сільської ради від  31.05.2021 року  №15 «Про надання соціальних послуг громадянам Святовасилівської ср»  Доповідач керуюча справами виконкому сільської ради Павлій Ю.В.

 

14.Про надання одноразових матеріальних допомог громадянам, які зареєстровані на території Святовасилівської сільської ради, а саме:

- гр. Кабка В.В.  с.Незабудине  (онкохворий)

- гр. Дуркот  Н.С.  с. Новомар*ївка (операція дитини)

Доповідач керуюча справами виконкому сільської ради Павлій Ю.В.

 

15. Про присвоєння  точної адреси не  приватизованій земельній ділянці, що знаходиться за адресою с. Промінь, вул.Артюха, 54  (гр. Скакун В.В..)  Доповідач керуюча справами виконкому сільської ради Павлій Ю.В.

 

 

Порядок денний засідання  виконкому  Святовасилівської  сільської ради   25.02.2021 року

                                                                                                                               14:00 год.

1.Про  затвердження  звіту про  виконання  сільського бюджету  за  2020  рік.  

Доповідач головний бухгалтер сільської ради Рожик О.І. 

 

2. Про  виконання програми соціально – економічного розвитку сільської ради за 2020  рік.

Доповідач  заступник сільського голови з питань діяльності виконавчого комітету сільської ради Бараненко В.О.

 

3.Про затвердження звіту КП «Джерело –Промінь» Святовасилівської сільської ради за 2020 рік.

Доповідач керівник комунального підприємства  Мокич С.А.

 

4. Про затвердження вільного залишку сільського бюджету Святовасилівської сільської ради станом на 01 лютого 2021 року загального та спеціального фонду

Доповідач  начальник фінансового відділу сільської ради Шабля І.І..

 

5. План заходів щодо наповненості  сільського бюджету  та економічного і раціонального  використання бюджетних коштів у 2021 році

Доповідач  начальник фінансового відділу сільської ради Шабля І.І..

 

6. Про стан  медичного обслуговування на території Святовасилівської сільської ради  та виконання профілактичних заходів  по боротьбі з COVID-2019

Доповідач завідувач Святовасилівською АПЗСМ Одінцов О.О.

 

7. Про роботу  адміністративної комісії  при виконавчому комітеті Святовасилівської сільської ради

Доповідач спеціаліст І категорії виконкому сільської ради Трайдук К.В.

 

8.Про затвердження протоколу № 1 комісії з питань захисту прав дітей від 25.02.2021 р. стосовно призначення законного представника та надання дозволу законному представнику від імені  дитини-сироти *     Доповідач начальник служби у справах дітей виконкому сільської ради  Ніколаєнко О.Л.

9.Про затвердження протоколу №1 комісії з  питань захисту прав дітей від 25.02.2021 р. стосовно призначення фахівця з соц.супроводу дітини-сироти щодо вибору житла та оформлення права власності на нього, а також здійсненні інших заходів , спрямованих на забезпечення права дитини на житло     Доповідач начальник служби у справах дітей виконкому сільської ради   Ніколаєнко О.Л.

10.Про затвердження протоколу № 1 комісії з питань захисту прав дітей від 25.02.2021 р.стосовно призначення фахівця з соц.супроводу дітини-сироти щодо вибору житла та оформлення права власності на нього, а також здійсненні інших заходів , спрямованих на забезпечення права дитини на житло       Доповідач начальник служби у справах дітей виконкому сільської ради   Ніколаєнко О.Л.

11.Про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування , та дітей, які опинилися в складних життєвих обставинах Святовасилівської сільської ради  Доповідач начальник служби у справах дітей виконкому сільської ради  Ніколаєнко О.Л.

12.Про роботу із сім,ями, що перебувають у складних життєвих обставинах на підзвітній території                                                                                                                                                      Доповідач начальник служби у справах дітей виконкому сільської ради  Ніколаєнко О.Л.

13.Про затвердження протоколу № 1 комісії з питань захисту прав дітей від 25.02.2021 р. про виконання заходів з профілактики дитячої безпритульності та бездоглядності на території Святовасилівської ОТГ                                                                                                                                Доповідач начальник служби у справах дітей виконкому сільської ради Ніколаєнко О.Л.

14. Про заходи до Міжнародного дня прав жінок і миру та щодо відзначення річниці з Дня народження майстра українського слова, великого кобзаря    Т.Г. Шевченка   Доповідач  начальник  відділу ОКМС виконкому сільської ради Майтала К.С..

15.Про зміну адреси  житловому будинку та приватизованій земельній ділянці , що знаходиться в його складі (гр. Кравчук А.П. с-ще Незабудине, вул.Привокзальна, 22) Доповідач  керуюча справами  виконавчого комітету сільської ради  Павлій Ю.В.

 

16.Про уточнення  адреси  житловому будинку та не приватизованій земельній ділянці , що знаходиться в його складі (гр.  Мордик К.О. с.Промінь вул. Першотравнева, 36)  Доповідач  керуюча справами  виконавчого комітету сільської ради  Павлій Ю.В.

 

17.Про уточнення  адреси  житловому будинку та не приватизованій земельній ділянці , що знаходиться в його складі (гр. Борисюк О.М. с.Промінь вул.Артюха, 57)    Доповідач  керуюча справами  виконавчого комітету сільської ради  Павлій Ю.В.

18.Про уточнення  адреси  житловому будинку та приватизованій земельній ділянці , що знаходиться в його складі (гр. Іванов В.Г. с.Промінь вул. Артюха буд. 79)    Доповідач  керуюча справами  виконавчого комітету сільської ради  Павлій Ю.В.

19.Про уточнення  адреси  житловому будинку та не приватизованій земельній ділянці , що знаходиться в його складі (гр. Маляр В.А. с. Чорнопарівка, вул. Широка , буд.53)      Доповідач  керуюча справами  виконавчого комітету сільської ради  Павлій Ю.В.

РІЗНЕ:

1. Інформація,   щодо використання бюджетних  коштів  Святовасилівської сільської ради на  фінансове забезпечення  КНП «Солонянський  ЦПМСД»  за 2020 рік  (В. о. директора  КНП «Солонянський  ЦПМСД» Солонянської селищної ради Дніпровської області  О.О. Мазурик)

2. Інформація,   щодо використання бюджетних  коштів  Святовасилівської сільської ради на  фінансове забезпечення  КНП «Солонянський  ЦПМСД»  за 2020 рік  (директору КНП «Солонянська багатопрофільна лікарня»  Солонянської селищної ради Дніпровської області  Кучеренко    Г.Б.)

3. Інформація щодо порядку сплати земельного податку (Бик Людмила Володимирівна - начальник Солонянської державної податкової інспекції Головного управління ДПС у Дніпропетровській області)

 ПРОЕКТИ РІШЕНЬ 25.02.2021 РОКУ 

Про затвердження звіту виконання бюджтеу  за 2020 рік https://rada.info/upload/users_files/04337825/aaf001f22fe144527a9821bff87425c4.rtf

Про виконання Програми соціально-економічного розвитку та кульутри https://rada.info/upload/users_files/04337825/d018282a778de46bbf6d66de3f8133e4.docx

Про затвердження вільного залишку  станом на на 01.03.2021 рікhttps://rada.info/upload/users_files/04337825/bd2ede3b548d7a2b290d659eee8d08a7.doc

Про затвердження  заходів щодо наповненості  сільського бюджетуhttps://rada.info/upload/users_files/04337825/68a7eab9f54e94308e8fd66a0eba61d9.doc

Про роботу із сімями , що перебувають у складних життєвих обставинах https://rada.info/upload/users_files/04337825/7d49a30b151e3150f4e1a976f9b7a29b.docx

Про виконання заходів  з профілактики  дитячої безпритульності https://rada.info/upload/users_files/04337825/38bbb8836666f2efc80632c41a0b4011.docx

Про затвердження протоколу https://rada.info/upload/users_files/04337825/ca545cb34dbde0b0fb0670f4c9aef1fc.docx

Про затвердження протоколу https://rada.info/upload/users_files/04337825/caa9f4dda423c55732f254baf83dfeef.docx

Про роботу адміністративної комісії https://rada.info/upload/users_files/04337825/10332d42986696a1e9ea81786f41b7f4.docx

Звіт  КП "Джерело - Промінь" за 2020 рік https://rada.info/upload/users_files/04337825/ca25067a76f99253d924ffa25847d51a.doc

 Про заходи до Міжнародного жіночого дня ат річниці Т,Г,Шевченка https://rada.info/upload/users_files/04337825/01adec605324c6e7738fc4c9c0ae0c3a.docx

Уточнення адрес https://rada.info/upload/users_files/04337825/2bb36e39929cdff234af1fab0765f972.docx

 

Порядок денний засідання виконкому  Святовасилівської сільської ради 28.01.2021 року 14:00 год.

  1. Про погодження внесення змін до структури виконавчого комітету Святовасилівської сільської ради на 2021рік Доповідач керуюча справами виконкому сільської ради Павлій Ю.В.
  2. Про погодження внесення змін до рішення сесії сільської ради від 24.12.2020 року «Про сільський бюджет на 2021 рік»  Доповідач  начальник фінансового відділу сільської ради Шабля І.І.

3. Про  затвердження  звіту про  виконання  сільського бюджету  за  2019  рік.  

Доповідач головний бухгалтер сільської ради Рожик О.І. 

 

4.Про внесення змін до складу опікунської та піклувальної ради при виконавчому комітеті Святовасилівської сільської ради Доповідач  начальник  служби у справах дітей виконкому сільської ради Ніколаєнко О.Л.

5.Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Святовасилівської сільської ради   Доповідач  начальник  служби у справах дітей виконкому сільської ради Ніколаєнко О.Л.

6.Про затвердження плану роботи комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету на 2021 рік  Доповідач  начальник  служби у справах дітей виконкому сільської ради Ніколаєнко О.Л.

7.Про затвердження плану роботи опікунської та піклувальної  ради  на 2021 Доповідач  начальник  служби у справах дітей виконкому сільської ради Ніколаєнко О.Л.

8.Про роботу із сім’ями, що перебувають у складних життєвих обставинах на підзвітній території Доповідач  начальник  служби у справах дітей виконкому сільської ради Ніколаєнко О.Л.

9.Про внесення змін та затвердження списків дітей -інвалідів та дітей з багатодітних сімей (ковід)  Доповідач  начальник  служби у справах дітей виконкому сільської ради Ніколаєнко О.Л.

10.Про внесення змін до списків дітей сиріт, ПБП, СЖО Доповідач  начальник  служби у справах дітей виконкому сільської ради Ніколаєнко О.Л.

11.Про  погодження звіту КЗ «Святовасилівська МПК» за 2020 рік

Доповідач начальник КЗ «Святовасиліська МПК»  Джунь Ю.О.

 

12.Про надання дозволу на переоформлення спадщини  Доповідач  керуюча справами  виконавчого комітету сільської ради  Павлій Ю.В.

 

13.Про  підготовку  та  відзначення  на території  сільської ради  Дня  вшанування  учасників бойових дій на території  інших держав

  Доповідач начальник відділу  освіти , культури та спорту виконавчого комітету Святовасилівської   сільської   ради Майтала К.С.

 

14.Про погодження   виплати матеріальної допомоги учасникам бойових дій на території інших держав , які зареєстровані на території сільської ради

   Доповідач  керуюча справами  виконавчого комітету сільської ради Павлій Ю.В.

 

15.Про погодження   виплати матеріальної допомоги громадянам, які зареєстровані на території сільської ради:

- гр.Забудько А.В.  с.Орлове (онкохворий)

- Александров А.А. с-ще Святовасилівка (учасник АТО)

   Доповідач  керуюча справами  виконавчого комітету сільської ради  Павлій Ю.В.

 

16.Про уточнення адреси  житловому будинку та приватизованій земельній ділянці , що знаходиться в його складі (гр. Баршак Н.В. с.Незабудине, вулЦентральна)   Доповідач  керуюча справами  виконавчого комітету сільської ради  Павлій Ю.В.

 

17.Про присвоєння адреси  житловому будинку та не приватизованій земельній ділянці , що знаходиться в його складі (гр. Бєлова Галина Петрівна  с. Березнуватівка, вул. Молодіжна, буд.25 )   Доповідач  керуюча справами  виконавчого комітету сільської ради  Павлій Ю.В.

 

18.Про уточнення адреси  складського приміщення та не приватизованій земельній ділянці , що знаходиться в його складі (гр. Мотуз Наталія Олексіївна с. Березнуватівка, вул. Центральна, буд.57 )    Доповідач  керуюча справами  виконавчого комітету сільської ради  Павлій Ю.В.

 

19.Про присвоєння точної адреси  об’єкта будівництва та  приватизованій земельній ділянці , що знаходиться в його складі (гр. Кузнецов Василь Костянтинович ) с-ще Святовасилівка, вул.Будівельна, буд.11 )  Доповідач  керуюча справами  виконавчого комітету сільської ради  Павлій Ю.В.

 

 

Керуюча справами

виконавчого комітету сільської ради                                          Павлій Ю.В.

 

ПРОЄКТИ РІШЕНЬ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ 28.01.2021 РОКУ

Про погодження внесення змін до рішення сесії сільської ради "Про затвердження структури та штатної чисельності апарату Святвасилівської сільської ради на 2021 рік"  https://rada.info/upload/users_files/04337825/3f661649a46f76f608bc32f01330c2cf.docx

Про погодження внесення змін  до рішення сесії сільської ради "Про сільський бюджет 2021 року" https://rada.info/upload/users_files/04337825/75aa3f0a4bf58020cfbf701bcd3a963e.docx

https://rada.info/upload/users_files/04337825/df86bcf70af6873d86ce245a623ab4f1.docx

https://rada.info/upload/users_files/04337825/b86865b0e57f1fc41dfcf3bf70ab16de.xls

Про підготовку та відзначення на території сільської ради учасників бойових дій на території інших держав https://rada.info/upload/users_files/04337825/9d65c84db1397b8a9492654dbbc1e0ee.docx

Про надання матеріальної допомоги учасникам бойових дій на території інших держав https://rada.info/upload/users_files/04337825/3bed9ab6b8f17bc02f660c6426995956.docx

Про надання матеріальних допомог  громадянам , які зареєстровані на території сільської ради https://rada.info/upload/users_files/04337825/88421d8af49c4eb3a97f02b960324b84.docx

Про роботу із сім’ями, що перебувають у складних життєвих обставинах на підзвітній території https://rada.info/upload/users_files/04337825/b5d0e066b09aa60a42aebd5528f43de6.docx

Про внесення змін та затвердження списків дітей -інвалідів та дітей з багатодітних сімей (ковід)https://rada.info/upload/users_files/04337825/a4ac7dd4ab52c76b4299c557f0d8130f.docx

Про затвердження плану роботи опікунської та піклувальної  ради  на 2021 рік https://rada.info/upload/users_files/04337825/de3dc07890877379c9f7d878ec7e05e7.docx

Про затвердження плану роботи комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету на 2021 рік https://rada.info/upload/users_files/04337825/6323fa8184c94cf11e1dbdc3249b1f97.docx

Про внесення змін до складу комісії з питань захисту прав дитини виконавчого комітету Святовасилівської сільської ради    https://rada.info/upload/users_files/04337825/99f66e2635dd1f444a7af8366950d63d.docx

Про затвердження звіту КЗ "Святовасилівська МПК" Святовасилівської сільської ради https://rada.info/upload/users_files/04337825/c9db14355ed9d1d674fb7fb74230580f.docx

Уточнення адрес https://rada.info/upload/users_files/04337825/5b6a14619f75fb124d7487e3988aab7b.docx

 

Порядок денний засідання виконавчого комітету Святовасилівської сільської ради 21.12.2020 року 14:00 год.

1Про погодження внесення змін до Програми благоустрою на території  Святовасилівської сільської ради на 2017-2021 роки                                                  

Доповідач : начальник відділу з питань земельних відносин, ЖКГ та інфраструктури виконавчого комітету сільської ради Драницька Т.М.

 

2.Про  погодження внесення змін до Програми охорони навколишнього середовища Святовасилівської сільської ради на 2018-2022 роки                                                

 Доповідач : начальник відділу з питань земельних відносин, ЖКГ та інфраструктури виконавчого комітету сільської ради Драницька Т.М.

 

3.Про  погодження внесення змін до Місцевої Програми розвитку житлово-комунального господарства Святовасилівської сільської ради на 2018-2022 роки  Доповідач : начальник відділу з питань земельних відносин, ЖКГ та інфраструктури виконавчого комітету сільської ради Драницька Т.М.

 

4.Про погодження Комплексної Програми водозабезпечення населених пунктів   Святовасилівської сільської ради на 2021-2023 роки                                  

 Доповідач : начальник відділу з питань земельних відносин, ЖКГ та інфраструктури виконавчого комітету сільської ради Драницька Т.М.

 

5. Про  погодження внесення  змін  до Програми розвитку  земельних відносин на території  Святовасилівської сільської ради на 2019-2021роки.

Доповідач : начальник відділу з питань земельних відносин, ЖКГ та інфраструктури виконавчого комітету сільської ради Драницька Т.М.

6.Про погодження внесення  змін  до Програми соціального захисту дітей та розвитку сімейних форм виховання Святовасилівської сільської ради на 2019-2021 роки Доповідач : …………………………………

 7. Про погодження  Комплексної  програми   соціального захисту населення  Святовасилівської  сільської ради  на 2021- 2023 роки Доповідач : секретар ради – Верлата Н.М.

 

8. Про погодження  Програми сприяння розвитку місцевого самоврядування  у  Святовасилівській   ОТГ  на 2019-2021 роки Доповідач : секретар ради – Верлата Н.М.

9. Про погодження програми « Шкільне харчування на 2021-2025 рр.»

Доповідач: начальник  відділу освіти, культури, молоді та спорту  Майтала К.С.

 

10.Про погодження Програми  розвитку освіти Святовасилівської сільської ради на 2021-2025 роки   Доповідач: начальник  відділу освіти, культури, молоді та спорту  Майтала К.С.

 

11. Про погодження Комплексної програми по розвитку культури Святовасилівської сільської ради на 2021-2025роки.

Доповідач: начальник  відділу освіти, культури, молоді та спорту  Майтала К.С.

 

12..  Про погодження  Програми  розвитку фізичної культури і спорту на 2020-2023 роки  у Святовасилівській сільській об’єднаній територіальний громаді   Доповідач: начальник  відділу освіти, культури, молоді та спорту  Майтала К.С.

13.Про погодження  Програми «Обдарована дитина» Святовасилівської  сільської ради  на 2019-2022 роки Доповідач: начальник  відділу освіти, культури, молоді та спорту  Майтала К.С.

 

14.Про погодження  програми по інформатизації  на 2020-2023 роки.

Доповідач: начальник  відділу  з питань правової роботи, НС та мобілізаційної роботи виконавчого комітету сільської ради Осадчий Я.Л.

15 Про  погодження комплексної  Програми   захисту  населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки  на території Святовасилівської  сільської ради  на 2021-2023 роки Доповідач: спеціаліст І категорії  відділу  з питань правової роботи, НС та мобілізаційної роботи Трайдук К.В.

16.Про погодження звіту про виконання Цільової Програми «Про проведенню мобілізаційної роботи на території Святовасилівської сільської ради на 2018-2020 роки

 Доповідач: спеціаліст І категорії  відділу  з питань правової роботи, НС та мобілізаційної роботи Трайдук К.В.

 

17.Про закінчення терміну дії Цільової Програми «Про проведенню мобілізаційної роботи на території Святовасилівської сільської ради на 2018-2020 роки»

Доповідач: спеціаліст І категорії  відділу  з питань правової роботи, НС та мобілізаційної роботи Трайдук К.В.

 

18. Про погодження заходів до «Цільової Програми забезпечення пожежної безпеки на території Святовасилівської ОТГ на 2019-2021 роки»Доповідач: спеціаліст І категорії  відділу  з питань правової роботи, НС та мобілізаційної роботи Трайдук К.В.

 

19.Про погодження заходів до Програми забезпечення громадського порядку па громадські безпеки «Поліцейський  офіцер громади» на території сільської ради на період 2019-2021 році  у 2021 році. Доповідач: спеціаліст І категорії  відділу  з питань правової роботи, НС та мобілізаційної роботи Трайдук К.В.

 

21. Про погодження  програми соціально-економічного та культурного  розвитку  сільської ради  на 2021 рік.

Доповідач: заступник сільського голови  Бараненко В.О.

 

22.Про   погодження структури  та  штатної чисельності  комунальних закладів освіти виконавчого комітету Святовасилівської сільської  ради  на 2021 рік     

Доповідач: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Майтала К.С.

23.Про погодження сільський  бюджет  на  2021  рік:

 -  Пояснююча записка до проекту рішення  сільського бюджету   на  2021  рік;

   Доповідач : в.о. начальника відділу фінансів, соціально-економічного розвитку та  інвестицій Залюбовська Я.С.

 

24. Про погодження внесення змін до рішення сесії сільської ради «Про сільський бюджет на 2020 рік» Доповідач : в.о. начальника відділу фінансів, соціально-економічного розвитку та  інвестицій Залюбовська Я.С.

25.Про  погодження лімітів споживання енергоносіїв та комунальних послуг у фізичних обсягах у розрізі бюджетних  установ, які фінансуються за  рахунок сільського бюджету  Святовасилівської сільської ради на 2021 рік                   

 Доповідач :  …………………………..

 

26. Про затвердження переліку робіт, на яких будуть відбувати покарання засуджені до громадських робіт та порушники, яким призначено адміністративне стягнення у виді громадських робіт на 2021  рік.Доповідач : керуюча справами виконавчого комітету сільської ради Павлій Ю.В.

27. Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт, де будуть відбувати покарання порушники, яким за рішенням суду призначено адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт за несплату аліментів Доповідач : керуюча справами виконавчого комітету сільської ради Павлій Ю.В.

28.Про погодження звіту поліцейського Святовасилівської громади

Доповідач : поліцейський громади Скоромний В.В.

 

29. Про   затвердження  плану  роботи  виконавчого  комітету  сільської  ради  на  2021р.

Доповідач: керуюча справами (секретар)виконкому Павлій Ю.В.

 

Керуюча справами

виконавчого комітету сільської ради                                                         Павлій Ю.В.

 

ПРОЄКТИ ЗАСІДАННЯ ВИКОНКОМУ 21.12.2020 РОКУ 

Про погодження внесення змін до Програми  благоустрою   https://rada.info/upload/users_files/04337825/699ad9151a543e01efd3cd6456defca2.zip

Про погодження внесення змін до Програми охорони навколишнього середовища  https://rada.info/upload/users_files/04337825/09be0f64f8ee8dc7ba16debc7a08fc9a.docx

Про погодження внесення змін до Місцевої програми  ЖКГ https://rada.info/upload/users_files/04337825/f242dca48467515ea80d43434aef11d4.zip

Про погодження внесення змін до Програми розвитку земельних відносин https://rada.info/upload/users_files/04337825/4a774134f41cadf05ec644b2000e2c49.docx

Про погодження  програми "Шкільне харчування" https://rada.info/upload/users_files/04337825/b204db95f31fc94cb24c2eff7ad5cb3c.xlsx

Про погодження Пррограми розвитку  освіти https://rada.info/upload/users_files/04337825/26ab3bf9be6293c90c9b991aa9d873d3.xlsx

Про погодження Програми розвитку фізичної культури та спорту https://rada.info/upload/users_files/04337825/9914abe24e8f28b8ceb684757a2f7223.docx

Про погодження  Комплексної програми по розвитку культури https://rada.info/upload/users_files/04337825/ca81aa5f0c053d5798f104c7c0c92b15.doc

Про погодження  комплексної програми  ТЕБ та НС https://rada.info/upload/users_files/04337825/92975332fbd11c39fed72cf00ff34893.zip

Проо погодження звіту  про виконання Програми мобілізаційної роботиhttps://rada.info/upload/users_files/04337825/42685390105158ff404b0781393f57b3.zip

Про закінчення терміну дії Програми мобілізаційної роботи https://rada.info/upload/users_files/04337825/8045cc83208e96b3b7a258340df3b11a.zip

Про погодження Програми громадського порядкуhttps://rada.info/upload/users_files/04337825/30c6c9d4dc193dd070ad355f14b37602.zip

Про погодження Програми по інформатизації https://rada.info/upload/users_files/04337825/8dc4bcbfd331b394b28e5371b3cfc4b5.docx

Про погодження лімітів споживання екнргоносіїв  та комунальниї установ, що фінансуються за рахунок  сільського бюджетуhttps://rada.info/upload/users_files/04337825/5650b04652d372df25ccc9ac6610c927.docxhttps://rada.info/upload/users_files/04337825/69d8f56e42ceb1f03bb1a9578c197512.xls

План роботи виконавчого комітету Святовасилівської сільської ради на 2021 рік https://rada.info/upload/users_files/04337825/33e4d0e5acc2cfe21f005e5dd07cfe9e.docx

Про затвердження переліку робіт, на яких будуть відбувати покарання засуджені до громадських робіт та порушники, яким призначено адміністративне стягнення у виді громадських робіт на 2021  рік. https://rada.info/upload/users_files/04337825/e54f2313085971c59c714212dfa23016.docx

Бюджет 2021https://rada.info/upload/users_files/04337825/978c43500fa667e479227e8d703327ea.ppt

 

Порядок денний засідання виконавчого комітету Святовасилівської сільської ради 

04.12.2020 року 14:00 год.

1.Про затвердження вільного залишку  сільського бюджету Святовасилівської сільської ради станом на 01 грудня  2020 рік Доповідач : спеціаліст І категорії відділу фінансів, соціально-економічного розвитку та  інвестицій Залюбовська Я.С    

2..Про погодження внесення змін    до   комплексної  Програми  розвитку освіти Святовасилівської сільської ради на 2018-2020 роки (Доповідач: начальник  відділу освіти, культури, молоді та спорту  Майтала К.С.

3. Про  погодження внесення  змін  до  комплексної  Програми   захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки  на території Святовасилівської  сільської ради  на 2018-2020 роки    ( Доповідач: спеціаліст І категорії  відділу  з питань правової роботи, НС та мобілізаційної роботи Трайдук К.В.

4. Про погодження внесення змін до рішення сесії сільської ради «Про сільський бюджет на 2020 рік»  Доповідач : спеціаліст І категорії  відділу фінансів, соціально-економічного розвитку та  інвестицій Залюбовська Я.С.

 5. Про погодження структури та штатної чисельності  апарату виконавчого комітету сільської ради на 2021 рік.Доповідач: керуюча  справами виконкому Павлій Ю.В.

6. Про  погодження створення фінансового відділу  Святовасилівської сільської ради, затвердження Положення про фінансовий відділ  та вжиття заходів щодо його державної реєстрації  (Доповідач провідний спеціаліст відділу фінансів, соціально-економічного розвитку та  інвестицій Залюбовська Я.С.

 7.Про погодження Регламенту  виконавчого комітету Святовасилівської сільської ради Доповідач: керуюча  справами виконкому Павлій Ю.В.

8. Про надання адресних  матеріальних допомог  громадянам, які зареєстровані  на території Святовасилівської сільської ради :- на поховання  дружини гр. Скрипченко Галині  Олександрівні , с.Новомарївка;Доповідач  керуюча справами виконавчого комітету сільської ради  Павлій Ю.В.

9.Про уточнення адреси  житловому будинку та  приватизованій земельній ділянці , що розташована за адресою с.Чорнопарівка,   вул.Широка, буд. 24  (гр. Мавдрик Петро Васильович)  Доповідач  керуюча справами виконавчого комітету сільської ради Павлій Ю.В.

 

10.Про присвоєння точної адреси  житловому будинку та  приватизованій земельній ділянці, що розташована за адресою с.Чорнопарівка , вул.Широка, буд. 45В  (гр. Бойко Ольга Олександрівна  Доповідач  керуюча справами виконавчого комітету сільської ради Павлій Ю.В

 

11.Про зміну адреси  житловому будинку та  приватизованій земельній ділянці , що розташована за адресою с.Чорнопарівка , вул.Широка, буд. 23 (гр.Клімчук  Надія Василівна) Доповідач  керуюча справами виконавчого комітету сільської ради Павлій Ю.В

 

12.Про присвоєння точної адреси  житловому будинку та  приватизованій земельній ділянці , що розташована за адресою с.Чорнопарівка , вул.Широка, буд. 25  (гр. Юдін Володимир Григорович 

 Доповідач  керуюча справами виконавчого комітету сільської ради Павлій Ю.В

 

13.Про присвоєння точної адреси  житловому будинку та  приватизованій земельній ділянці , що розташована за адресою с.Промінь , вул.Артюха, буд. 25 (гр. Юдін Володимир Григорович Доповідач  керуюча справами виконавчого комітету сільської ради  Павлій Ю.В.

14.Про присвоєння точної адреси  житловому будинку та  приватизованій земельній ділянці , що розташована за адресою с.Промінь , вул.Артюха, буд. 31А (гр.Гнатюк  Василь  Михайлович)               Доповідач  керуюча справами виконавчого комітету сільської ради  Павлій Ю.В.

15.Про присвоєння точної адреси  житловому будинку та  приватизованій земельній ділянці , що розташована за адресою с.Промінь , вул.Першотравнева, буд.64 (гр. Гнатюк  Василь Михайлович)  Доповідач  керуюча справами виконавчого комітету сільської ради  Павлій Ю.В.

16.Про присвоєння точної адреси  житловому будинку та  приватизованій земельній ділянці , що розташована за адресою с.Промінь , вул.Першотравнева, буд. 64    (гр. Гнатюк  Василь Михайлович  )Доповідач  керуюча справами виконавчого комітету сільської ради  Павлій Ю.В.

17. Про уточнення адреси  житловому будинку та  приватизованій земельній ділянці , що розташована за адресою с.Промінь , вул.Першотравнева, буд. 88   (гр. Малиночка Валентина Степанівна )   Доповідач  керуюча справами виконавчого комітету сільської ради  Павлій Ю.В.

18. Про присвоєння  адреси  приватизованій земельній ділянці , що розташована за адресою селище Святовасилівка , вул.Чкалова, буд. 32А   (гр. Кущ Вадим Миколаївни)    Доповідач  керуюча справами виконавчого комітету сільської ради  Павлій Ю.В.

Керуюча справами

виконавчого комітету сільської ради                                                         Павлій Ю.В.

 

ПРОЄКТИ РІШЕНЬ  ВИКОНКОМУ 04.12.2020 РОКУ 

1.Про погодження утворення фінансового відділу  Святовасилівської сільської ради https://rada.info/upload/users_files/04337825/d7807c4cbb7228df95b92df44d45b8ed.docx

2.Про погодження Регламенту Святовасилівської сільської ради  https://rada.info/upload/users_files/04337825/b85032bd645ab207368eb012751d6143.docx

3.Про погодження  структури Святовасилівської сільської ради на 2021 рік https://rada.info/upload/users_files/04337825/fd3578426d01038666b9d1a113a03fa4.docx

4.Про погодження змін до бюджету 2019 року https://rada.info/upload/users_files/04337825/02702adf3d7729b8f8f4ff756aa2592b.zip

5.Про погодження вільного залишку станом на 01.12.2020 рікhttps://rada.info/upload/users_files/04337825/618ec6f381bb95b5a2a1f04aab98fa5a.doc

6.Про погодження внесення змін до Програми медицини https://rada.info/upload/users_files/04337825/015080506207d08554e1d5eb97c24c6e.zip

7.Про погодження внесення змін до Програми освіти https://rada.info/upload/users_files/04337825/134087ee86825663c661934a1d1e8423.docx

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь