Протидія домашньому насильству

Фото без опису                                                Протидія домашньому насильству

Закон України «Про запобігання та протидію домашньому насильству» дає таке його визначення: «домашнє насильство – діяння (дія або бездіяльність) фізичного, сексуального, психологічного або економічного насильства, що вчиняється в сім’ї чи в межах місця проживання або між родичами, або між колишнім чи теперішнім подружжям або між іншими особами, які спільно проживають (проживали) однією сім’єю, але не перебувають (не перебували) у родинних відносинах чи у шлюбі між собою, незалежно від того, чи проживає (проживала) особа, яка вчинила домашнє насильство, у тому самому місці, що й постраждала особа, а також погрози вчинення таких діянь».

Якщо Ви опинилися в ситуації домашнього насильства, телефонуйте:

102 – Поліція.

15 47 – Гаряча лінія з попередження домашнього насильства (лінія працює цілодобово).

0 (800) 500 335 або  116 123 (з мобільного) – Національна гаряча лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації (лінія працює цілодобово).