Проєкт порядку денного засідання виконкому Святовасилівської сільської ради 30.08.2021 року

Порядок денний засідання виконкому сільської ради    30.08.2021 рік  о 13:00 год

1. Про погодження  внесення змін до Комплексної  програми  розвитку освіти Святовасилівської сільської ради на 2021-2024 роки Доповідач в.о. начальника відділу виконкому сільської ради Сафоненко В.О.
  2. Про погодження  внесення змін  до  Програми  культури  Святовасилівської сільської ради на 2021 рікДоповідач в.о. начальника відділу виконкому сільської ради Сафоненко В.О

1. Про погодження  розміру батьківської плати за харчування у дошкільних закладах освіти  та плати за харчування у ЗСО Святовасилівської сільської  ради .Доповідач в.о. начальника відділу виконкому сільської ради Сафоненко В.О
  2. Про  погодження  внесення змін до  Програми по харчуванню  у комунальних закладах освіти Святовасилівської сільської ради  на 2021-2025 роки   «Шкільне  харчування»  Доповідач в.о. начальника відділу виконкому сільської ради Сафоненко В.О.
  3. Про погодження внесення змін до Програми благоустрою населених пунктів Святовасилівської сільської ради    Доповідач  завідувач сектору виконавчого комітету сільської ради Гончаров О.П.

6.Про погодження внесення змін до Програми Програми соціального захисту дітей  та розвитку сімейних форм виховання Святовасилівської сільської ради  на 2021 рік  Доповідач начальник служби у справах дітей виконкому сільської ради Ніколаєнко О.Л.

7.Про погодження внесення змін до  Комплексної  програми   соціального захисту населення  Святовасилівської  сільської ради  на 2021- 2023 роки

Доповідач : начальник відділу сільської ради Шабля І.

8.Про погодження внесення змін до рішення сесії  сільської ради про сільський бюджет на 2021  рікДоповідач начальник відділу сільської ради Шабля І.І.

9.Про затвердження вільного залишку сільського бюджету  Святовасилівської сільської ради станом на 01 вересня 2021 року загального та спеціального фонду

Доповідач начальник відділу сільської ради Шабля І.

10. Про схвалення прогнозу  бюджету Святовасилівської  територіальної громади

Доповідач начальник відділу сільської ради Шабля І.

11. Про затвердження граничних сум витрат на придбання автомобілів, меблів,
іншого обладнання та устаткування, яке планується до придбання виконавчим комітетом сільської ради, а також установами та організаціями, які утримуються за рахунок місцевого бюджету

Доповідач керуюча справами виконкому сільської ради Павлій Ю.В.

12.По затвердження  висновку опікунської ради  про доцільність призначення  опікуна

13.Про надання одноразових матеріальних допомог громадянам, які зареєстровані на території Святовасилівської сільської ради, а саме:

- гр. Волошин Ф.М.  с-ще Святовасилівка  (операція)

- гр. Кабка В.В.  с. Новомар’ївка (інвалід І групи)

Доповідач керуюча справами виконкому сільської ради Павлій Ю.В.

14. Про уточнення адреси житловому будинку та приватизованій земельній ділянці, що знаходиться за адресою с. Березнуватівка, вул.Личкатого, буд.10 (гр. Борщ С.В.) Доповідач керуюча справами виконкому сільської ради Павлій Ю.В.

15. Про уточнення адреси житловому будинку та  не приватизованій земельній ділянці, що знаходиться за адресою с.Наталівка. ул. Центральна, буд.54  (гр.Собильський М.К.)  Доповідач керуюча справами виконкому сільської ради Павлій Ю.В.

16. Про зміну адреси не приватизованій земельній ділянці, що знаходиться за адресою с.Дальнє, вул.. Залізнична, буд.4-А   (гр.Гапоненко С.Г.)  Доповідач керуюча справами виконкому сільської ради Павлій Ю.В.

17. Про присвоєння адреси приватизованій земельній ділянці, що знаходиться за адресою с-ще Святовасилівка, вул.. Молодіжна, буд.23 (гр.Приймак Т.Л.)  Доповідач керуюча справами виконкому сільської ради Павлій Ю.В.

18. Про уточнення  адреси житловому будинку  та  приватизованій земельній ділянці, що знаходиться за адресою с.Орлове, вул.Шкільна, буд.5 (гр.Собильський П.К.)Доповідач керуюча справами виконкому сільської ради Павлій Ю.В.

ПРОЕКТИ РІШЕНЬ :
Про погодження внесення змін до програми благоустроюhttps://rada.info/upload/users_files/04337825/39719e838a45f0995aac32a0656653e0.zip

Про погодження внесенння змін до програми соціального захитсу дітейhttps://rada.info/upload/users_files/04337825/a12aac2a901820049b83ddb311d06017.docx

Про схвалення прогнозу бюджету  Святовасилівської ОТГ на 2022 2024 рокиhttps://rada.info/upload/users_files/04337825/9ed7e7223b41bbb36da87cd5c29978a6.pdf

Про затвердження граничних сум витрат https://rada.info/upload/users_files/04337825/c352510d53cf68138ba598f92baf8b0b.