Святовасилівська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

2 сесія VIII cкликання 2020 рік

2 сесія VIII cкликання 2020 рік

Проекти рішень

Перелік питань на засідання  постійної комісії з питань ЖКГ та комунальної власності , містобудування, будівництва,  земельних відносин та охорони природи 

1. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с.Рясне громадянці Попенко Анастасії Іванівні 

2. Про відмову у  наданні дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянського господарства  за межами населеного пункту с. Промінь Святовасилівської сільської ради ромадянину Білоус Андрію Леонідовичу

3. Про відмову у  наданні дозволу  на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянського господарства  за межами населеного пункту с. Промінь Святовасилівської сільської ради громадянину  Білоус Дмитру Леонідовичу

4. Про відмову у наданні дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с. Наталівка Святовасилівської сільської ради громадянину Удалому Євгенію Сергійовичу.

5. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту на території Святовасилівської сільської ради громадянці Клімчук Надії Василівні.

6.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту на території Святовасилівської сільської ради громадянці Клименко Тетяні Іванівні.

7.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби в оренду в межах с. Чернігівка Діденку Олександру Федоровичу.       

8.   Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для сінокосіння та випасання худоби в оренду за межами населеного пункту с. Новомар’ївка Святовасилівської сільської ради Калиновському Сергію Едуардовичу.     

9. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельних ділянок для сінокосіння та випасання худоби в оренду за межами населеного пункту с. Наталівка Святовасилівської сільської ради Чайкі Марії Іванівні.

10. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарстива в с. Новомар’ївка громадянці Багдасарян Ануш Енордіївні.    

11.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с. Новомар’ївка громадянину Багманян Армену Валерійовичу.      

12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с. Новомар’ївка громадянину Багманян Арсену Валерійовичу.

13. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Новомар’ївка громадянці Глуховій Наталії Миронівні.

14. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Чернігівка громадянці Глущук Людмилі Володимирівні.

15. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Чернігівка Діденку Олександру Федоровичу.

16.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Чернігівка Діденко Тетяні Григорівні.

17. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Чернігівка громадянці Кадировій Людмилі Олександрівні

18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Чернігівка громадянину Карпук Вячеславу Олександровичу.

19. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Новомар’ївка громадянину Карпук Олександру Андрійовичу.

20. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарстива в с. Якимівка громадянці Лавреньєвій Людмилі Григорівні.

21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с. Незабудине громадянці Магас Анні Ігорівні.     

22.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с. Новомар’ївка громадянці Маркарян Лусін Андраніківна.   

  

23.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с-ща. Святовасилівка громадянину Сергієнко Руслану Васильовичу.         

24. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Чернігівка громадянці Тарасюк Ганні Йосипівні.

25.         Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Новомар’ївка громадянину Тирсі Сергію Леонідовичу.   

26.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Наталівка громадянину Удалому Сергію Васильовичу.

27. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарстива в с. Якимівка громадянину Шапкі Володимиру Миколайовичу.

28. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд в селищі Святовасилівка Дроботюку Андрію Вячеславовичу.

29.Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Чернігівка громадянці Швачко Тетяні Миколаївні.

30. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Новомар’ївка Глухову Миколі Олександровичу.

31. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Наталівка Удалому Сергію Васильовичу.

32.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Наталівка Воробйовій Лілії Олександрівні.

33. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Якимівка Шапкі Володимиру Миколайовичу.

34.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність,для ведення фермерського господарства за рахунок земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення,на територій Святовасилівської сільської ради громадянину Бондаренку Віталію Григоровичу.     

35.  Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність,для ведення фермерського господарства за рахунок земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення,на територій Святовасилівської сільської ради громадянину Бондаренку Григорію Федоровичу.    

36.Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність,для ведення фермерського господарства за рахунок земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення,на територій Святовасилівської сільської ради громадянці Бондаренко Любов Миколаївні.                                                                                            

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь