A A A K K K
для людей із порушенням зору
Святовасилівська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

ОГОЛОШЕННЯ

УВАГА! УВАГА! УВАГА!
ТЕРМІНОВА ІНФОРМАЦІЯ!!!
До відома фермерів, орендарів та власників земельних ділянок,часток паїв (всіх форм власності) ТЕРМІНОВО задекларувати свої доходи та сплатити прибутковий податок з доходу на майно за 2019 рік!
В разі не подання декларації відповідальні власники будуть притягнуті до адмістративної відповідальності
Виконавчий комітет Святовасилівської сільської ради
 
 
Шановні власники земельних ділянок(часток паїв)!
Згідно ось цього викопіювання з публічної кадастрової карти,будь-ласка оформіть право власності на земельну ділянку( а саме , виготовте кадастрові номери).
 
 
 
!!!!Щодо оформлення земельних ділянок, які використовуються громадянами та юридичними особами без правовстановлюючих документів, як в межах населених пунктів так і за їх межами.
 
Слід зазначити, що відповідно до статті 125 Земельного кодексу України, право власності на земельну ділянку, а також право постійного користування та право оренди земельної ділянки виникають з моменту державної реєстрації цих прав. Земельні ділянки, які використовуються громадянами та юридичними особами без правовстановлюючих документів та без прийнятих щодо цих ділянок рішень органів влади, вважаються такими, що використовуються самовільно. Звертаю увагу на те, що земельне законодавство постійно зазнає змін, міняється норма закону щодо підпорядкованості земель, а відповідно і розпорядників земель. Сьогодні ні органами місцевої влади та самоврядування, ні територіальними органами Держгеокадастру не ставиться питання, щоб відібрати земельні наділи, які використовуються громадянами, але впорядкувати земельні відносини шляхом оформлення правовстановлюючих документів на землю зобов’язаний кожен землекористувач. На даний час, в основі ведення Державного земельного кадастру стоїть Національна кадастрова система, відповідно до якої земельні ділянки, які не пройшли державну реєстрацію, вважаються вільними і можуть бути надані іншим особам відповідно до Закону.
 
 
"17 серпня 2020 року о 09.00, в приміщенні Святовасилівської сільської ради відбудеться засідання постійної комісії з земельних питань. Прохання до членів комісії та старост прийняти участь в роботі комісії.
Секретар комісії Розумовська Н.І.
 
Засідання комісії з питань земельних відносин відбудеться в приміщенні сільської ради 15.09.2020 о 9.00.На засіданні комісії розглядатимуться та опрацьовуватимуться питання порядку денного 52-ї чергової сесії .

 

18.09.2020

                                                                                           УВАГА!
Шановні власники земельних ділянок (працівники соціальної сфери) будь-ласка з жовтня 2020 року земельну ділянку навпроти (АЗС )заправки НЕ ОБРОБЛЯЙТЕ,а ставайте на свої місця згідно документів!
                                                                                                                                                              Земельний відділ
 

 

                                                                                               УВАГА!
ЗВЕРТАЄМОСЬ ДО ГРОМАДЯН,ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ЧАСТОК (ПАЇВ) ОФОРМЛЮЙТЕ БУДЬ ЛАСКА КАДАСТРОВІ НОМЕРИ НА ВАШІ ЗЕМЕЛЬНІ ДІЛЯНКИ!!! Бо інші громадяни Святовасилівської ОТГ пишуть заяви з викопіюванням до ЦНАП на Ваші земельні ділянки(бо вони на кадастровій публічній карті не світяться.Це означає ніби -вільна земля) Будь ласка робіть кадастрові номери на Ваші земельні ділянки,для уникнення спірних питань.
28.09.2020

До відома землевласників та землекористувачів!

Громадянам, які мають земельні ділянки у власності та користуванні прохання сплатити земельний податок та орендну плату за землю за 2020 рік .
У разі несплати або несвоєчасної сплати грошових зобов’язань по платі за землю буде нараховуватись пеня та штрафні санкції згідно чинного законодавства.
У разі, якщо громадяни не отримали податкового повідомлення-рішення по платі за землю, у випадку зміни власника земельної ділянки, набуття права на пільги прохання звертатися до податкової.
03.12.2020

 

Шановні землевласники та користувачі земельних ділянок!
Земельний відділ посприяє зручному отриманню квитанції про сплату земельного податку оnline через viber .
Ви можете отримати квитанцію на VIBER і сплатити у будь-якому відділенні банка та у зручний для Вас час.
Для цього потрібно залишити свої дані (Іпн,ПІБ,місце знаходження Вашої ділянки,номер телефону до якого підключений VIBER.)
тел. 066 29 43 446 –Тетяна Михайлівна -Начальник відділу з питань земельних відносин
0966338806-Ірина Миколаївна –Спеціаліст відділу з питань земельних відносин
15.12.2020
 
 
                                                         О Г О Л О Ш Е Н Н Я
 
До відома власників земельних ділянок часток (паїв) необхідно надати до Солонянської податкової інспекції ДЕКЛАРАЦІЮ про доходи та сплатити прибутковий податок за(2020рік)
 
Порядок декларування доходів, одержаних фізичними особами, регулюється нормами Податкового кодексу України (далі – ПКУ), відповідно до норм якого подавати податкові декларації про майновий стан і доходи (далі – Декларація) необхідно і одноосібникам, які самостійно обробляють власні земельні ділянки (паї) загальною площею понад 2 гектари та отримують доходи від продажу сільськогосподарської продукції (пп. 165.1.24 п. 165.1 ст. 165 ПКУ).
 
Декларація за 2020 рік подається до 01 травня 2021 року.
                                                                                                                                     18,03,2021 
 

  УВАГА! Сьогодні 26.03.2021 р. о 16.00 відбудуться зібрання користувачів земельних ділянок (городи) щодо їх узаконення права користування в кінці вулиць Б.Хмельницького, Т.Шевченка,Л.Українки,Молдогалієва. Будуть присутні-Сільський голова,земельний відділ,депутати.

 

30.03.2021

Стаття 118. Порядок безоплатної приватизації земельних ділянок громадянами

1. Громадянин, зацікавлений у приватизації земельної ділянки, яка перебуває у його користуванні, подає заяву до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу. У разі якщо земельна ділянка державної власності розташована за межами населених пунктів і не входить до складу певного району, заява подається до Ради міністрів Автономної Республіки Крим.

{Частина перша статті 118 в редакції Закону № 3123-VI від 03.03.2011; із змінами, внесеними згідно із Законом № 5245-VI від 06.09.2012}

2. Рішення органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування щодо приватизації земельних ділянок приймається у місячний строк на підставі технічних матеріалів та документів, що підтверджують розмір земельної ділянки.

3. Громадяни - працівники державних та комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій, а також пенсіонери з їх числа, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельних ділянок, які перебувають у постійному користуванні цих підприємств, установ та організацій, звертаються з клопотанням про приватизацію цих земель до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу.

{Частина третя статті 118 із змінами, внесеними згідно із Законами № 3123-VI від 03.03.2011, № 5245-VI від 06.09.2012}

4. Відповідний орган місцевого самоврядування або орган виконавчої влади в місячний термін розглядає клопотання і надає дозвіл підприємствам, установам та організаціям на розробку проекту приватизації земель.

5. Передача земельних ділянок у власність громадянам - працівникам державних та комунальних сільськогосподарських підприємств, установ та організацій, а також пенсіонерам з їх числа провадиться після затвердження проекту приватизації земель у порядку, встановленому цим Кодексом.

6. Громадяни, зацікавлені в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності для ведення фермерського господарства, ведення особистого селянського господарства, ведення садівництва, будівництва та обслуговування жилого будинку, господарських будівель і споруд (присадибної ділянки), індивідуального дачного будівництва, будівництва індивідуальних гаражів у межах норм безоплатної приватизації, подають клопотання до відповідного органу виконавчої влади або органу місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу. У клопотанні зазначаються цільове призначення земельної ділянки та її орієнтовні розміри. До клопотання додаються графічні матеріали, на яких зазначено бажане місце розташування земельної ділянки, погодження землекористувача (у разі вилучення земельної ділянки, що перебуває у користуванні інших осіб) та документи, що підтверджують досвід роботи у сільському господарстві або наявність освіти, здобутої в аграрному навчальному закладі (у разі надання земельної ділянки для ведення фермерського господарства). У разі якщо земельна ділянка державної власності розташована за межами населених пунктів і не входить до складу певного району, заява подається до Ради міністрів Автономної Республіки Крим. Верховній Раді Автономної Республіки Крим, Раді міністрів Автономної Республіки Крим, органам виконавчої влади або органам місцевого самоврядування, які передають земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу, забороняється вимагати додаткові матеріали та документи, не передбачені цією статтею.

{Частина шоста статті 118 із змінами, внесеними згідно із Законом № 509-VI від 16.09.2008; в редакції Законів № 1702-VI від 05.11.2009, № 3123-VI від 03.03.2011; із змінами, внесеними згідно із Законами № 3523-VI від 16.06.2011, № 5245-VI від 06.09.2012, № 5395-VI від 02.10.2012, № 366-VII від 02.07.2013}

7. Відповідний орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу, розглядає клопотання у місячний строк і дає дозвіл на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або надає мотивовану відмову у його наданні. Підставою відмови у наданні такого дозволу може бути лише невідповідність місця розташування об'єкта вимогам законів, прийнятих відповідно до них нормативно-правових актів, генеральних планів населених пунктів та іншої містобудівної документації, схем землеустрою і техніко-економічних обґрунтувань використання та охорони земель адміністративно-територіальних одиниць, проектів землеустрою щодо впорядкування територій населених пунктів, затверджених у встановленому законом порядку.

{Абзац перший частини сьомої статті 118 із змінами, внесеними згідно із Законами № 3123-VI від 03.03.2011, № 5245-VI від 06.09.2012}

Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки розробляється за замовленням громадян суб'єктами господарювання, що є виконавцями робіт із землеустрою згідно із законом, у строки, що обумовлюються угодою сторін.

{Абзац другий частини сьомої статті 118 із змінами, внесеними згідно із Законом № 5394-VI від 02.10.2012}

У разі якщо у місячний строк з дня реєстрації клопотання Верховна Рада Автономної Республіки Крим, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, відповідний орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу, не надав дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки або мотивовану відмову у його наданні, то особа, зацікавлена в одержанні безоплатно у власність земельної ділянки із земель державної або комунальної власності, у місячний строк з дня закінчення зазначеного строку має право замовити розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки без надання такого дозволу, про що письмово повідомляє Верховну Раду Автономної Республіки Крим, Раду міністрів Автономної Республіки Крим, відповідний орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування. До письмового повідомлення додається договір на виконання робіт із землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

{Частину сьому статті 118 доповнено абзацом третім згідно із Законом № 366-VII від 02.07.2013}

{Частина сьома статті 118 в редакції Законів № 509-VI від 16.09.2008, № 1702-VI від 05.11.2009}

8. Проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки погоджується в порядку, встановленому статтею 186-1 цього Кодексу.

{Частина восьма статті 118 в редакції Законів № 1702-VI від 05.11.2009, № 5395-VI від 02.10.2012}

{Зміни до частини восьмої статті 118 див. в Законі № 5462-VI від 16.10.2012}

9. Відповідний орган виконавчої влади або орган місцевого самоврядування, який передає земельні ділянки державної чи комунальної власності у власність відповідно до повноважень, визначених статтею 122 цього Кодексу, у двотижневий строк з дня отримання погодженого проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки (а в разі необхідності здійснення обов'язкової державної експертизи землевпорядної документації згідно із законом - після отримання позитивного висновку такої експертизи) приймає рішення про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання її у власність.

{Частина дев'ята статті 118 в редакції Законів № 1626-IV від 18.03.2004, № 1702-VI від 05.11.2009; із змінами, внесеними згідно із Законами № 3123-VI від 03.03.2011, № 5245-VI від 06.09.2012}

10. Відмова органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування у передачі земельної ділянки у власність або залишення клопотання без розгляду можуть бути оскаржені до суду.

{Частина десята статті 118 в редакції Закону № 1702-VI від 05.11.2009}

11. У разі відмови органу виконавчої влади чи органу місцевого самоврядування у передачі земельної ділянки у власність або залишення заяви без розгляду питання вирішується в судовому порядку.

До відома землевласників та землекористувачів! Громадянам, які мають земельні ділянки у власності та користуванні прохання сплатити земельний податок та орендну плату за землю за 2020 рік . У разі несплати або несвоєчасної сплати грошових зобов’язань

До відома землевласників та землекористувачів! Громадянам, які мають земельні ділянки у власності та користуванні прохання сплатити земельний податок та орендну плату за землю за 2021 рік . У разі несплати або несвоєчасної сплати грошових зобов’язань по платі за землю буде нараховуватись пеня та штрафні санкції згідно чинного законодавства. Для отримання повідомлення-рішення по платі за землю- просимо звернутися в  Святовасилівську сільську  раду в відділ з питань земельних відносин .                              У випадку зміни власника земельної ділянки, набуття права на пільги прохання звертатися до податкової.                                                                                              03.09.2021

08:40 03.09.2021

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні землекористувачі земельних ділянок (городів) за селом с.Святовасилівка.

09:04 17.02.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь