Змагання м. Зеленодольськ

Команда Святовасилівської ОТГ в м.Зеленодольськ на спортивних змаганнях на "Краще спортивне село Дніпропетровщини" серед сільських команд області стало призерами по волейболу , шахам та гирьовому спорту.

20:48 19.08.2017

Візит до Біленьківської та Долинської сільських ОТГ Запорізької області

Представники Святовасилівської ОТГ взяли участь в ознайомчому візиті до Біленьківської та Долинської сільських ОТГ Запорізької області ОТГ, які є одним з найуспішніших прикладів об'єднання громад.

16:18 15.08.2017

21 липня працівники Гречаноподівської Сільської ради завітали з дружнім візитом до Святовасилівської сільської ради

21 липня працівники Гречаноподівської Сільської ради завітали з дружнім візитом до нашої сільської ради. За мету цього візиту було поставлено обмін досвідом .

15:05 21.07.2017