A A A K K K
для людей із порушенням зору
Святовасилівська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

2 сесія восьмого скликання

Проект порядку денного засідання ІІ сесії Святовасилівської сільської ради 27.11.2020 РОКУ

1. Про  затвердження  Регламенту Святовасилівської  сільської ради восьмого  скликання

2. Про  покладання  обов’язків  з  вчинення  нотаріальних  дій  та  реєстрації  актів  цивільного  стану

3. Про  початок  реорганізації Березнуватівської сільської ради  шляхом  приєднання до Святовасилівської  сільської  ради

4. Про  внесення  змін  до  місцевих  та  цільових  програм  сільської  ради.

5. Про внесення змін  до  рішення  сільської  ради  від  18.12.2019 р. № 21-41/VІІ « Про  сільський  бюджет на  2020 рік»

6. Про  затвердження  розміру  батьківської  плати  за  харчування  у  дошкільних навчальних закладах та  плати за харчування   в   закладах  освіти  Святовасилівської  сільської  ради  

7.Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для осг за межами села Рясне Клименко Тетяні Іванівні.

8. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для осг за межами села Рясне Клімчук Надії Василівні.

9. Про надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для сінокосіння та випасання худоби  в оренду  за межами населеного пункту с. Новомар’ївка Святовасилівської сільської ради  Калиновському Сергію Едуардовичу.

10..Про надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в  с.  Новомар’ївка громадянину Багдасарян Ануш Енордіївна

11. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с. Новомар’ївка громадянину Багманян Арсену Валерійовичу.

12. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с. Новомар’ївка громадянину Багманян Армену Валерійовичу.

13. Про   надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Чернігівка громадянці Глущук  Людмилі Володимирівні.

14. Про   надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Чернігівка громадянці Кадировій Людмилі Олександрівні.

15. Про   надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарстива в с. Якимівка громадянці Лавреньєвій Людмилі Григорівні.

16. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с. Новомар’ївка громадянці Маркарян Лусін Андраніківна.

17. Про   надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Чернігівка громадянці Тарасюк Ганні Йосипівні.

18. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд  в селищі Святовасилівка Дроботюку Андрію Вячеславовичу.

19. Про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в  с.  Наталівка Воробйовій Лілії Олександрівні.

20. Про надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок для сінокосіння та випасання худоби  в оренду  за межами населеного пункту с. Наталівка Святовасилівської сільської ради  Чайкі Марії Іванівні.

21. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с.Рясне громадянці Попенко Анастасії Іванівні.

22. Про   надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Чернігівка громадянину Карпук Вячеславу Олександровичу.

23. Про   надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Новомар’ївка громадянину Карпук  Олександру Андрійовичу.

24. Про   надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства в с. Новомар’ївка громадянину Тирсі Сергію Леонідовичу.

25. Про відмову у  наданні дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянського господарства  за межами населеного пункту с. Промінь  Святовасилівської сільської ради громадянину Білоус Андрію Леонідовичу.

26Про відмову у  наданні дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянського господарства  за межами населеного пункту с. Промінь  Святовасилівської сільської ради громадянину Білоус Дмитру Леонідовичу

27 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність,для ведення фермерського господарства за рахунок земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення,на територій  Святовасилівської сільської ради громадянці Бондаренко Любов Миколаївні.

28 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність,для ведення фермерського господарства за рахунок земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення,на територій  Святовасилівської сільської ради громадянину Бондаренку Віталію Григоровичу.

29 Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність,для ведення фермерського господарства за рахунок земельної ділянки комунальної власності сільськогосподарського призначення,на територій  Святовасилівської сільської ради громадянину Бондаренку Григорію Федоровичу.

30 Про відмову у  наданні дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянського господарства  за межами населеного пункту с. Наталівка Святовасилівської сільської ради громадянину  Удалому Євгенію Сергійовичу.

31.Про   надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Наталівка громадянину Удалому Сергію Васильовичу.

32Про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в  с.  Наталівка Удалому Сергію Васильовичу.

33. Про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в  с.  Новомар’ївка Глухову Миколі Олександровичу.

34.Про   надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства в с. Новомар’ївка громадянці Глуховій Наталії Миронівні.

35.Про надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для сінокосіння та випасання  худоби  в оренду  в  межах с. Чернігівка Діденку Олександру Федоровичу.

36. Про надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  в с. Чернігівка Діденку Олександру Федоровичу.

37. Про   надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Чернігівка громадянці Швачко Тетяні Миколаївні.

38. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с. Незабудине громадянці Магас Анні Ігорівні.

39. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с-ща. Святовасилівка  громадянину Сергієнко Руслану Васильовичу.

40. Про надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства  в с. Чернігівка Діденко Тетяні Григорівні.

41. Про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустроющодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд  в  с. Якимівка Шапці Володимиру Миколайовичу.

42. Про   надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарстива в с. Якимівка громадянину  Шапці Володимиру Миколайовичу.

43. Про  затвердження розпоряджень сільського  голови, прийнятих  у  міжсесійний  період.

ПРОЄКТИ РІШЕНЬ СЕСІЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ

Про внесення змін  до рішення сесії сільської ради "Про сільський бюджет на 2020 рік" https://rada.info/upload/users_files/04337825/0fce500be2ef0b5059d3489965acd3bb.zip

 Про внесення змін до заходів місцевих програм Святовасилівської сільської ради https://rada.info/upload/users_files/04337825/ed2257f68c8ecb56e663f972413556a8.doc

Про покладання обов'язків з вичнення нотаріальних дій та актів цивільного стану https://rada.info/upload/users_files/04337825/58c9d6930847c0b80072a1b0dccf341e.docx

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь