Святовасилівська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Перелік питань на конкурс

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без опису

ПИТАННЯ на перевірку знання законодавства з урахуванням  специфіки функціональних повноважень  з питань надзвичайних ситуацій та мобілізаційної роботи

 

1. Основні завдання відділу взаємодії з правоохоронними органами,  оборонної, мобілізаційної режимно-секретної роботи та з питань надзвичайних ситуацій. Відносини, що регулюються Кодексом цивільного захисту України?

2. Основні аспекти Положення про відділ взаємодії з правоохоронними органами,  оборонної, мобілізаційної режимно-секретної роботи та з питань надзвичайних ситуацій. Що таке аварійно-рятувальне формування?

3. Дати визначення понять „мобілізаційна підготовка” та „мобілізація” (ст.1 Закону України „Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”).Що таке аварія?

4.Підпорядкування мобілізаційних підрозділів (працівників з питань мобілізаційної роботи) (п.6 ст.5 Закону України „Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”).Дайте визначення поняттю «евакуація».

5. З якою метою встановлюється і на кого поширюється військово-транспортний обов’язок?(ст.6 Закону України „Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”).Катастрофа. Дайте визначення.

6. Що називають правовим режимом воєнного часу? (Закон України „Про правовий режим воєнного часу”).Що таке надзвичайна ситуація?

7. З якою метою установлюється військовий обов’язок? (п.2 ст.1 Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу”).Розкрийте поняття – «небезпечна подія».

8. Що в себе включає підготовка громадян до військової служби?  (ст.8 Закону України „Про військовий обов’язок і військову службу”).Дайте визначення поняттю «об'єкт підвищеної небезпеки».

9. Хто може бути призваним на альтернативну (невійськову) службу?  (ст.2 Закону України „Про альтернативну (невійськову службу”).Які дії передбачає оповіщення?

10. Дати визначення термінів „прикордонна смуга”, „контрольований прикордонний район” (п.2 постанови КМУ від 27.07.1998 №1147 „Про прикордонний режим”).Порядок реагування на надзвичайні ситуації та ліквідація їх наслідків.

11. Надати класифікацію пунктів пропуску через державний кордон:

- за категоріями;

- за видами сполучення;

- за характером транспортних перевезень;

- за режимом функціонування;

- за часом роботи.

Розкрийте поняття – «стихійне лихо».

12. Порядок створення громадських формувань з охорони громадського порядку і державного кордону (ст.4 Закону України „Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону”). Техногенна безпека.

13. Хто може і хто не може бути членом громадського формування з охорони громадського порядку та державного кордону? (ст.12 Закону України „Про участь громадян в охороні громадського порядку і державного кордону”). Що таке «цивільний захист»?

14. Відповідальність за порушення Законодавства України про мобілізаційну підготовку та мобілізацію(ст.26 Закону України „Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”).Назвіть види надзвичайних ситуацій.

15. Делеговані повноваження місцевих рад у галузі оборонної роботи (ст. 36 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”).Рівні видів надзвичайних ситуацій.

 

Питання на конкурс  на заміщення вакантних посад державний реєстратор відділу "Центра надання адміністративних послуг" виконкому сільської ради

1.  Сфера застосування Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» (ст. 1 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

2.  Засади державної реєстрації прав (ст. 3 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

3.  Речові права та їх обтяження, що підлягають державній реєстрації (ст. 4.  Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

4.  Нерухоме майно, щодо якого проводиться державна реєстрація прав (ст. 5 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

5.  Система органів та суб’єктів, які здійснюють повноваження у сфері державної реєстрації прав (ст. 6 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

6.  Державний реєстратор (ст. 10 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

7.  Прийняття рішення державним реєстратором (ст. 11 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

8.   Державний реєстр прав (ст. 12 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

9.   Структура Державного реєстру прав (ст. 13 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

10.  Відкриття та закриття розділів Державного реєстру прав у разі поділу, виділу частки, об’єднання, знищення об’єкта нерухомого майна (ст. 14 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

11.  Реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна (ст. 15 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

12 . База даних заяв (ст. 16 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

13.  Реєстраційна справа ( ст. 17 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

14.  Проведення державної реєстрації прав (ст. 18 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

15.   Строк державної реєстрації прав (ст. 19 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

16. Подання документів за заявами у сфері державної реєстрації прав (ст. 20 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

17. Отримання документів за результатами розгляду заяв у сфері державної реєстрації прав (ст. 21 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

18. Вимоги до документів, що подаються для державної реєстрації прав ( ст. 22 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

19.  Зупинення розгляду заяви про державну реєстрацію прав (ст. 23 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

20.  Відмова в державній реєстрації прав (ст. 24 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

21.  Зупинення державної реєстрації прав (ст. 25 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

22.  Внесення записів до Державного реєстру прав, змін до них та їх скасування (ст. 26 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

23. Підстави для державної реєстрації прав (ст. 27 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

24.  Особливості державної реєстрації прав на земельні ділянки державної, комунальної власності (ст. 28 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

25.  Особливості державної реєстрації похідних речових прав на земельні ділянки, право власності на які виникло та оформлено в установленому порядку до 1 січня 2013 року (ст. 29 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

26.  Особливості державної реєстрації права оренди на нерозподілені (невитребувані) земельні ділянки (ст. 30 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

27.  Особливості державної реєстрації прав на об’єкти нерухомого майна, розташовані на земельних ділянках та збудовані до 5 серпня 1992 року (ст. 31 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

28.  Надання інформації з Державного реєстру прав (ст. 32 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

29.  Плата за проведення державної реєстрації прав, внесення змін до записів Державного реєстру прав та надання інформації з Державного реєстру прав (ст. 34 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

30. Відповідальність у сфері державної реєстрації прав (ст. 38 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень»).

 

Питання на конкурс на заміщення вакантних посад - спеціаліст І категорії відділу з питань правової роботи, НС та мобілізаційної роботи виконкому сільської ради (надання соціальних послуг населенню ради :

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь