Діти та дорослі  бережіть своє життя ! Будьте обережні на воді!

Діти та дорослі бережіть своє життя ! Будьте обережні на воді!

Першою умовою безпечного відпочинку на воді є вміння плавати. Навчитись плавати потрібно кожному. Людина, яка добре плаває, почуває себе на воді спокійно, упевнено, у випадку необхідності може надати допомогу товаришу, який потрапив у біду.

10:51 04.07.2019

Шановні землекористувачі - власники земельних ділянок Святовасилівської ОТГ!

Шановні  землекористувачі - власники земельних ділянок на території Святовасилівської ОТГ!                                              Святовасилівська сільська рада звертає  Вашу увагу , щодо термінової сплати  земельного податку  за 2019 рік.                         Для отримання квитанції  на сплату земельного податку  звертатися до сільської ради (земельний відділ).                                         Термін сплати податку 60 днів з дати отримання квитанції.  За несвоєчасніть сплати нараховується пеня!!!

10:41 04.07.2019

Шановні мешканці Святовасилівської ОТГ!

Щиро вітаємо Вас з державним святом України - Днем Конституції. Основний Закон нашої держави, гарантуючи громадянам загальновизнані права та свободи, закріпив ідеали справедливості та рівності, які сповідують усі цивілізовані країни світу. У цей урочистий день будемо щиро вірити у реальне втілення конституційних прав і свобод, зміцнення добробуту наших родин та еволюційний правовий розвиток нашої держави.

14:46 27.06.2019