Оголошення про конкурс!

Оголошення щодо визначення виконавця (ліцитатора) проведення земельних торгів (у формі аукціону) з продажу права оренди  по зазначеним земельним ділянках

15:55 19.06.2020

Про  впорядкування адресного господарвста Святовасилівської ОТГ

Про впорядкування адресного господарвста Святовасилівської ОТГ

Шановні мешканці Святовасилівської ОТГ!                           Повідомляємо Вам, про необхідність терміново   провести  впорядкування  адресного господарства, а саме  встановлення табличок з указівкою назви вулиць та номерних знаків. У разі виникнення сумнівів щодо відповідності номеру Вашого будинку(будівлі), Ви завжди можете звернутися до Святовасилівської сільської ради ( тел.0675621808, тел. 0990097013)

09:37 16.06.2020

Соціальне  житло для  дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування  Святовасилівської  сільської  ради

Соціальне житло для дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування Святовасилівської сільської ради

На Дніпропетровщині вже четвертий рік поспіль реалізується Урядова програма щодо забезпечення житлових прав дітей-сиріт та позбавлених батьківського піклування

14:29 15.06.2020

Благодійна допомога  "Скринька здоров'я"

Благодійна допомога "Скринька здоров'я"

Святовасилівська ОТГ отримала  благодійну  пожертву від Міжнародного благодійного фонду "Карітас України", який за підтримки Програми "U-LEAD з Європою" реалізує проект "Підримка об'єднаних територіальних  громад у боротьбі з пандемією COVID-19". Благодійна допомога - "Скринька  здоров'я" у вигляді  набору засобів індивідуального захисту та  дезінфекції була передана сімейному лікарю Святовасилівської амбулаторії Одінцову В.В..

11:36 15.06.2020