Про впорядкування адресного господарвста Святовасилівської ОТГ

Дата: 16.06.2020 09:37

Фото без описуШановні мешканці Святовасилівської ОТГ!

Повідомляємо Вам, про необхідність терміново   провести  впорядкування  адресного господарства, а саме  встановлення табличок з указівкою назви вулиць та номерних знаків. У разі виникнення сумнівів щодо відповідності номеру Вашого будинку(будівлі), Ви завжди можете звернутися до Святовасилівської сільської ради ( тел.0675621808, тел. 0990097013)

У разі  відсутності табличок з указівкою назви вулиць та номерних знаків громадяни притягуються до  адміністративної відповідальності за ст.152 КУпАП (штраф від 20 до 80  неоподаткованих  мінімумів доходів громадян). Відповідні таблички  встановлювати на  видному місці (паркан, житловий будинок).