АДС Дніпропетровськгазу працює на передовій газової безпеки області

Дата: 24.05.2023 08:51

Фото без опису

Аварійно-диспетчерська служба компанії 24/7 знаходиться у повній «бойовій» готовності та реагує на виклики клієнтів. Наші фахівці негайно виїжджають на місце, де сталася аварія, ліквідовують витоки газу, ремонтують пошкоджені газопроводи, які постраждали внаслідок ворожих обстрілів, та відновлюють постачання газу мешканцям області.

Так, за останній тиждень аварійники здійснили 791 виїзд на виклики по регіону, із них: 537 випадків – повідомлення про запах газу у помешканні/на вулиці, ліквідація 602 витоків газу, 10 пожеж, де необхідно було оперативне перекриття розподілу газу на мережах.

Якщо ви відчули запах газу в приміщенні, чи на вулиці - терміново телефонуйте за номером «104»!

Дякуємо клієнтам, які своєчасно сплачують за послуги з розподілу газу. За ці кошти ми фінансуємо придбання матеріалів та обладнання для забезпечення безперебійної роботи газорозподільних мереж, проведення ремонтних робіт, а також діяльності аварійно-диспетчерської та інших служб компанії.

Перемога за нами! Працюємо!