ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

Дата: 19.05.2023 10:28

РІШЕННЯ

2023                                            с-ще       Святовасилівка                                           №    -29/VIII

Про  прийняття земельних ділянок з державної власності у комунальну

власність Святовасилівської сільської ради

Заслухавши інформацію сільського голови  Галан Н.І. про передачу з державної власності у комунальну власність Святовасилівської сільської ради земельних ділянок , відповідно до статей 151 ,117,122 Земельного кодексу України,  відповідно до  Закону України №1423 від 27 травня 2021року, взявши до уваги рекомендації постійної комісії Святовасилівської  сільської ради  з  питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи, керуючись статтями 26, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільська рада  вирішила:

1. Прийняти земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею  7,9701 га у комунальну власність Святовасилівської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області, які розташовані  за межами населених пунктів на території Святовасилівської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області згідно Додатку №1  до рішення.

2.Доручити сільському голові Галан Н. І. забезпечити проведення державної реєстрації права власності земельних ділянок в комунальну власність Святовасилівської сільської ради.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на голову постійної комісії Святовасилівської сільської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи ( Сиротюк П.О.)

Сільський голова                                                                    Ніна ГАЛАН

ДОДАТОК № 1

до рішення сесії сільської ради

№  - 29 сесії / VІІІ від  2023 року