ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

Дата: 19.05.2023 10:12

РІШЕННЯ

2023р                                           С-ще  Святовасилівка                              №  - 29/ VІІІ

Про затвердження  змін до Програми  охорони навколишнього  природного середовища Святовасилівської сільської ради на 2021-202р.р.

Розглянувши   Програму  охорони навколишнього  природного середовища Святовасилівської сільської ради на 2021-202р.р., керуючись  ст.26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», постановою Верховної Ради України від 5.03. 1998 р. № 188/98-ВР « Про основні напрямки державної політики України у галузі охорони довкілля, використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки», з метою реалізації державної стратегії досягнення безпечних для людини стандартів оточуючого середовища та невиснажливого використання природних ресурсів на території Святовасилівської сільської ради,   враховуючи висновки  постійної комісії сільської ради з питань житлово-комунального господарства та комунальної   власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи,  сільська рада вирішила:

1. Затвердити внесені зміни до Програми  охорони навколишнього  природного середовища Святовасилівської сільської ради на 2021-202р.р.

2.   Додаток 1 до Програми  (Перелік завдань і заходів Програми охорони навколишнього природного середовища Святовасилівської сільської ради на 2021-202р.р.) викласти в новій редакції.

2.  Контроль за виконанням рішення покласти на постійно діючу комісію з питань житлово-комунального господарства та комунальної власності, містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони природи.

Сільський голова                                                                              Н.І. Галан

ПОГОДЖЕНО:

Проект рішення про  затвердження змін до Програми  охорони навколишнього  природного середовища Святовасилівської сільської ради на 2021-202р.р.

Голова постійної комісії  з  питань

житлово-комунального господарства

та комунальної   власності, містобудування,

будівництва, земельних відносин та

охорони природи                                                                                П.О.Сиротюк

Начальник відділу з правової роботи, НС та мобілізаційної

роботи                                                                                                    О.В.Сафонов

Виконавець:

Начальник  відділу з питань земельних відносин                               Т.М.Драницька

Паспорт

Програми охорони навколишнього природного середовища Святовасилівської сільської ради

на 2021 - 2023 роки

1

Ініціатор розроблення Програми

2

Розпорядчі документи про розроблення Програми

Рішення виконавчого комітету Святовасилівської сільської ради №13 від 30.03.2018р.

3

Розробник Програми

4

Співрозробники Програми

Відділ з питань земельних відносин

5

Відповідальний виконавець Програми

6

Учасники Програми

КП «Джерело-Промінь»

7

Термін реалізації Програми

2021-2023 р.р.

8

Загальний обсяг фінансових ресурсів, необхідних для реалізації Програми (місцевий бюджет), тис. грн.

19,552  тис.грн.