ДЕРЖАВНА УСТАНОВА "ЦЕНТР ПРОБАЦІЇ"

Дата: 18.03.2022 10:40

В Дніпровському РС № 2 проведено захід

до Дня спротиву окупації Криму

23 лютого 2022 року персоналом Дніпровського РС № 2 філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області проведено захід за участю підоблікових напередодні Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя, з метою вшанування мужності і героїзму громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території.

9 лютого Уряд України затвердив план заходів на 2022-й рік до Дня спротиву окупації Автономної Республіки Крим та міста Севастополя. Такий день в Україні відзначається щороку 26 лютого. Адже події у Криму того дня вісім років тому стали взірцем громадянської мужності та патріотизму місцевих мешканців під час мітингу у центрі Сімферополя на підтримку територіальної цілісності України.

«Збільшення інформаційних атак та маніпуляцій країни-агресора впливають на всіх громадян України, без виключень. Особливо складно це можуть переносити жителі тимчасово окупованого Криму та Севастополя. Які, на жаль, здебільшого перебувають в інфополі країни агресора -  Путінської Росії.

Дніпровський РС № 2 філії

Державної установи «Центр пробації»

у Дніпропетровській області