Досудова доповідь

Дата: 27.10.2021 09:38

Фото без опису

Фото без описуФото без описуФото без описуФото без описуФото без описуhttps://rada.info/upload/users_files/04337825/8ed8685f8d1564526a5dd9f35cbd8e9f.pdf

Налагодження співпраці з волонтерами пробації

Протягом вересня 2021 року в приміщенні та за ініціативи Дніпровського районного сектору № 2 філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області, було проведено зустріч з представником громадської організації «Дорога життя Дніпро» Ольгою ЛЮБЧИЧ

Під час зустрічі обговорені питання взаємодії з районним  сектором пробації  в частині спільної роботи як волонтерки пробації.

Також під час зустрічі проведено особисті бесіди з трьома клієнтами пробаціїї, які знаходяться на обліку в районному секторі для роботи з якими, згідно з індивідуальним планом соціально-виховної роботи, залучаються волонтери пробації, з метою здійснення комплексу соціально-виховних заходів, спрямованих на корекцію соціальної поведінки або її окремих проявів, формування соціально сприятливих змін особистості.

Діяльність волонтера в пробації – це велика соціальна відповідальність та певна допомога у вирішенні конфліктних та складних ситуацій. Волонтер пробації допомагає суб’єктам пробації, які в силу обставин, важких умов життя, вчинили правопорушення невеликої суспільної небезпечності, за які їх засуджено до покарань, альтернативних позбавленню волі. З метою попередження вчинення нового правопорушення, засуджені отримують комплекс заходів, спрямованих на корекцію соціальної поведінки або її окремих проявів, формування соціально сприятливих змін особистості.

Кожен небайдужий та ініціативний громадянин, разом із нашим сектором зможе прийняти в цьому участь шляхом: допомоги в зборі, узагальненні та систематизації інформації, здійсненні наглядових заходів, надання консультативної допомоги, психологічної діагностики та корекції, проведенні виховних бесід, підвищенні освітнього рівня, залученні до просоціальних видів діяльності та культурного життя громади, допомоги у працевлаштуванні, облаштуванні побуту, знаходженні сил «встати на ноги» щоб потім своїми діями та прикладом допомогти іншим, та багато іншого.

За результатами зустрічі підписано відповідний договір про провадження волонтерської діяльності у сфері пробації.

Дніпровський районний сектор № 2

філії Державної установи «Центр пробації»

у Дніпропетровській області