ОДНОРАЗОВА ДОПОМОГА БАГАТОДІТНИМ СІМ'ЯМ ДО 1 ВЕРЕСНЯ

П О С Т А Н О В А

від                                 2021 р. №

Київ

Деякі питання соціальної підтримки багатодітних сімей

З метою підтримки багатодітних малозабезпечених сімей, Кабінет Міністрів України  п о с т а н о в л я є:

1. Запровадити у 2021 році виплату одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до школи у сумі 2 000 гривень на кожну дитину.

2. Затвердити Порядок виплати одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до школи, що додається.

3. Установити, що виплата одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до школи здійснюється Міністерством соціальної політики України за рахунок коштів бюджетної програми 2501030 „Виплата деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплату послуг окремим категоріям населення”.

4. Внести зміну до пункту 4  Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для виплати деяких видів допомог, компенсацій, грошового забезпечення та оплати послуг окремим категоріям населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2019 р. „Деякі питання виплати державної соціальної допомоги” (Офіційний вісник України, 2020 р., № 4, ст. 210, № 35, ст. 1165; 2021 р., № 29, ст. 1633), доповнивши його після абзацу чотирнадцятого новим абзацом такого змісту:

„виплату одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до школи відповідно до Порядку виплати одноразової грошової допомоги на дітей з багатодітних малозабезпечених сімей для підготовки до школи, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від _________ 2021 р. № ___ „Деякі питання соціальної підтримки багатодітних сімей”;

У зв’язку з цим абзаци п’ятнадцятий – сімнадцятий вважати відповідно абзацами шістнадцятим – вісімнадцятим.”.

Прем’єр-міністр України                                                                Д. ШМИГАЛЬ

Пояснювальна записка

Порівняльна таблиця