Шановні жителі Святовасилівської ОТГ!

Дата: 12.08.2020 11:21

Фото без описуШановні жителі Святовасилівської ОТГ!

Наполегливо просимо вас провести прибирання навколо своїх прибудинкових територій та місця загального використання.

Зокрема:

_ утримання прилеглих територій у належному санітарному стані  та вжиття заходів по боротьбі з карантинними бур’янами!

– прибрати будівельні та інші матеріали, на які не отримано дозволу виконавчого комітету сільської  ради на тимчасове складування;

– звільнити й зачистити власні заїзди/виїзди до будівель, споруд та об’єктів для службової техніки (пожежний автомобіль, швидка допомога, авто газової служби, обслуговуюча техніка та інші);

– ОСОБЛИВУ УВАГУ ЗВЕРНУТИ НА СТИХІЙНІ СМІТТЄЗВАЛИЩА  безпосередньо поблизу вашого домогосподарства.

З першого серпня цього року на території нашої громади буде проводитися перевірка інспектором з благоустрою Святовасилівської сільської ради та дільничним інспектором поліції.

«Головне наше завдання – не штрафувати  одразу за непокошену траву, а донести до людей, що прилегла до будівель територія повинна бути прибраною як від сміття, так і високої трави та бур’яну. Спочатку виписуємо припис, а якщо його не виконують, складаємо адміністративні протоколи щодо порушення правил благоустрою села»