Черга денна виконавчого комітету

Дата: 29.08.2017 08:36

Черга денна виконавчого комітету

31.08.2017 рік

1.Про  складання  списків  школярів  на  території  Святовасилівської ОТГ      (доповідач Персенко Н.В.)

2.Про  стан  підготовки  навчальних  закладів   до  нового  навчального  року. (доповідач Персенко Н.В.)

3.Про  результати  оздоровлення  дітей  та  підлітків  на  пришкільних  майданчиках. (доповідач Персенко Н.В.)

4. Про погодження виділення коштів  для проведення експертизи кошторисної вартості по робочому проекту «Капітальний ремонт адмінбуцдівлі Святовасилівсьокї сільської ради по вул.. центральна, 2 с.Святовасилівка Солонянської районної ради  Дніпропетровської області»    у сумі 1 232  грн. ( доповідач  Бараненко В.О.)

5.Про погодження зміни назви  по робочому проекту з «Реконструкція системи водопостачання с.Незабудине Солонянського району Дніпропетровської області» на «Реконструкція системи водопостачання с.Незабудине Солонянського району Дніпропетровської області. І черга» ( доповідач  Бараненко В.О.)

6. Про погодження виділення коштів на поточний ремонт приміщень КЗО « Новомар*ївська НСЗШ І-ІІ ступенів» Святовасилівської сільської ради Солонянського району Дніпропетровської області у сумі 63 521 грн.                            (доповідач Гаркуша Л.Л.).

7. Про погодження виділення коштів  для проведення перевірки лічильників  газу  РГ- К G -100 (з шт..) коректор газу Тандем ТР (з шт..) у сумі 32 400 грн..( доповідач  Бараненко В.О.)

8. Про погодження виділення коштів  для придбання газу СГБ -1-2 Б(метан – 0,1 % та закись вуглеводу 0,01 %) для адмінбудівлі сільської ради за адресою С.Промінь, вул. Артюха, 28-а, у сумі  1 1540 грн. ( доповідач  Бараненко В.О.)

9.  Про внесення змін до штатного розпису КЗО « Новомар*ївська НСЗШ І-ІІ ступенів» Святовасилівської сільської ради Солонянського району Дніпропетровської області на 2017-2018 навчальний рік ( доповідач Гаркуша Л.Л.)

10. Про  стан  підготовки  об”єктів  соціально – культурної  сфери  до  роботи  в  осінньо-зимовий період  2017-2018 року.

11. Про підсумки роботи із зверненнями громадян  Святовасилівської сільської  ради за перше півріччя 2017 року. ( доповідач Верлата Н.М.)

РІЗНЕ

1. Розгляд листа  від в.о. начальника Солонянського управління соціального захисту населення Ястребової І.Г., щодо  надання додаткової дотації у місцевий бюджет  на фінансування компенсацій надання пільгових послуг.
  2. Подання від старости сіл Святовасилівської сільської ради Сербін С.І., щодо поновлення договору та виділення коштів  для обслуговування  та надання послуг пожежної машини Новопокровської НПК.