A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Святовасилівська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Рішення сесії 2021 рік

Порядок  денний  на 6  сесію VІІІ скликання       

березень 2021 року

 

  1. Про затвердження звіту про виконання  сільського бюджету за 2020 рік

 

  1. Про затвердження звіту про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку за 2020 рік.

 

3.Про затвердження звітів щодо виконання  Комплексних та цільових програм  Святовасилівської сільської ради за 2020 рік

 

  1. Про внесення змін до заходів місцевих програм.

 

  1. Про внесення змін до рішення сесії про бюджет Святовасилівської сільської ради на 2021р

 

  1. Про внесення змін до рішення сесії сільської ради від 18.11.2020 року  №5-1/VІІІ «Про затвердження переліку та персонального складу постійних комісій  Святовасилівської ср»

 

  1. Про затвердження  актів прийняття  - передачі матеріальних цінностей від районних  служб та Березнуватівської сільської ради.

 

  1. Про затвердження розпоряджень сільського голови між   5  та 6 сесіями VІІІ скликання

 

  1. Про  надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянськогогосподарства  за межами населеного пункту с. Орлове  Шведуну Олександру Юрійовичу.

 

10.Про  надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянського господарства  за межами населеного пункту с. Орлове Шведуну Артуру Юрійовичу.

11.Про  надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд за межами с. Промінь Горбенко Лоліті Вікторівні.

 

12. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустроющодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянського  господарства  за межами населеного пункту с.  Березнуватівка  Бакановій Ірині Вікторівні.

 

13. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянськогогосподарства  за межами населеного пункту с. Межове Святовасилівської сільської ради громадянину Вітер Євгену Володимировичу

 

14. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустроющодо відведення  земельної ділянки для  ведення особистого селянського  господарства  за межами населеного пункту с. Березнуватівка   Святовасилівської сільської ради громадянці Вітер Ольгі Вікторівні.

 

15. Про  надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянського  господарства  за межами населеного пункту с. Костянтинівка

 

Святовасилівської сільської ради громадянину Восканян Вазгену Гагіковичу

16. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянського  господарства  за межами населеного пункту с.  Новомар’ївка

Святовасилівської сільської ради громадянину Гноєвцю Володимиру Івановичу.

 

17. Про  надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянського  господарства  за межами населеного пункту с. Промінь Горбенко  Лоліті  Вікторівні.

 

18. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянського господарства  за межами населеного пункту с. Костянтинівка

Святовасилівської сільської ради громадянину Гринченку  Юрію Юрійовичу .

 

19. Про  надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянського  господарства  за межами населеного пункту с. Дальнє Даньку Сергію  Петровичу.

 

20. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянського  господарства  за межами населеного пункту с.  Межове

Святовасилівської сільської ради громадянці Дзябі Анні Миколаївна.

 

21.Про  надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянського господарства  за межами населеного пункту с.  Межове  Святовасилівської сільської ради Дзябі Василю Володимировичу.

 

  1. Про надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянського  господарства  за межами населеного пункту с. Новомар’ївка  Святовасилівської сільської ради громадянці   Дуркот Наталі Сергіївні.

 

23.Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянського  господарства  за межами населеного пункту с. Костянтинівка  Святовасилівської сільської ради громадянці Івановій Людмилі Гагіковні.

 

24.Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою   щодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянського  господарства  за межами населеного пункту с. Костянтинівка Святовасилівської сільської ради громадянину Іванову Віталію Петровичу.

 

25. Про  надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянського господарства  за межами населеного пункту с. Березнуватівка  Святовасилівської сільської ради громадянину Карабазі Володимиру Миколайовичу.

 

26.Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянського  господарства  за межами населеного пункту с. Новомар’ївка

Святовасилівської сільської ради громадянці  Подрєз  Юлії Віталіївні.

27. Про   надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянського  господарства  за межами населеного пункту с. Костянтинівка

Святовасилівської сільської ради громадянці   Стеценко Альоні Анатоліївні.

 

28.Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки   для ведення особистого селянського господарства Гапоненко Світлані Григорівні .

 

29. Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки   для ведення особистого селянського господарства Глущуку Віталію Леонідовичу .

 

30.Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для ведення

 особистого селянського господарства за межами  населеного пункту на території Святовасилівської сільської ради  громадянину Кармазіну Павлу Парамоновичу.

 

31.Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки   для ведення особистого селянського господарства Мулявко Катерині Захарівні .

 

32.. Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки   для ведення особистого селянського господарства  Надточій  Валентині Вікторівні.

 

33. Про затвердження проекту землеустрою щодо  відведення земельної ділянки для ведення

 особистого селянського господарства за межами  населеного пункту на території Святовасилівської сільської ради  громадянину Салу Андрію  Вікторовичу.

 

34.Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення

 земельної ділянки   для будівництва і обслуговування житлового   будинку, господарських будівель і споруд Гунченку Сергію Миколайовичу.

 

35. Про затвердження  технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки   в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового   будинку, господарських будівель і споруд  Глухову Миколі Олександровичу.

 

36. Про затвердження  технічної документації із  землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки   в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового   будинку, господарських будівель і споруд Мулявко Катерині Захарівні.

 

37. Про затвердження  проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки   для ведення особистого селянського господарства Шендрик Світлані Юріївні .

 

38. Про надання дозволу на виготовлення  проекту із землеустрою щодо зміни цільового  призначення земельної ділянки  Кашанському Володимиру Олександровичу.

 

39.  Про надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки у власність для ведення індивідуального садівництва  Попову Олегу Андрійовичу.

 

40.  Про надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення  земельних ділянок для сінокосіння та випасання  худоби  в оренду  за межами населеного пункту с. Матросове Святовасилівської сільської ради громадянці Лисенко Людмилі Миколаївні.

 

41.  Про   надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для сінокосіння та випасання худоби в с. Березнуватівка Поповій Світлані Іванівні.

 

42. Про надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки для  худоби  в оренду  за межами населеного пункту с. Томаківка громадянину Саєнку Дмитру Сергійовичу.

 

43.  Про   надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Березнуватівка Борщ Олексію Миколайовичу.

 

44. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого  селянського господарства за межами населеного пункту с. Новомар’ївка  громадянці Вінник Валентині Володимирівні.

 

45.  Про  надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянського господарства  за межами населеного пункту с. Голубинівка  Деліу Анатолію Анатолійовичу.

 

46.  Про   надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Орлове  Деліу Ірині Володимирівні.

 

47.  Про  надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянського господарства  за межами населеного пункту с. Орлове Єгорову Миколі Леонідовичу.

 

48. Про   надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Грушівка Зірніченку Івану Івановичу.

 

49.  Про  надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянського господарства  за межами населеного пункту с. Рясне Ковальському Денису Анатолійовичу.

 

50. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с. Чернігівка  громадянці Кузьменко  Тамарі Григорівні.

 

51.  Про   надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Матросове Лисенко  Людмилі Миколаївні.

 

52. Про   надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в селі Орлове  Мазурак  Надії Григорівні.

 

53.   Про   надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства в селі Матросове Манжос Галині Орестівні.

 

 

54. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту с. Чернігівка  громадянці Мельник Вікторії Василівні.

 

55.  Про  надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянського господарства  за межами населеного пункту с-ща. Святовасилівка   Поповій Нелі Олександрівні.

 

56.   Про  надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянського господарства  за межами населеного пункту с-ща. Святовасилівка Ревуцькій Валентині Анатоліївні.

 

 

57.  Про   надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в с. Новомар’ївка Сідельник Вячеславу Анатолійовичу.

 

58.  Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого  селянського господарства за межами населеного пункту с. Новомар’ївка громадянці Сідельник Олені Володимирівні.

 

59.  Про   надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства в с. Новомар’ївка Сірик Вікторії Вікторівні.

 

60. Про   надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства в с. Новомар’ївка Сірик Едуарду Миколайовичу.

 

61. Про   надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Дальнє Слюсаренку Олексію Миколайовичу.

 

62.  Про   надання дозволу на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого  селянського господарства в с. Грушівка Степанову Сергію Петровичу.

 

63. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  для ведення особистого  селянського господарства за межами населеного пункту с. Чернігівка громадянці Степанюк Ольгі Сергіївні.

 

64.  Про  надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянського господарства  за межами населеного пункту с. Чернігівка  Степанюку Сергію Васильовичу.

 

65.    Про  надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою  щодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянського господарства  за межами населеного пункту с. Голубинівка Ящук Антоніні Михайлівні.

 

66.   Про  надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки ведення особистого селянського  господарства  за межами населеного пункту с. Голубинівка  Ящук Наталі Михайлівні.

 

67. Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд Демчук Лідії Борисівні .

 

68.  Про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в  с. Матросове Бондаренко Ольгі Миколаївні.

 

69. Про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в с. Матросове Лисенко Людмилі Миколаївні.

 

70.  Про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою

щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в  с. Матросове Манжос Олександру Олександровичу.

 

71.  Про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в  с. Барвінок Шута Расімі Гаптелсаматівні.

 

72.  Про надання дозволу  на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд в  с. Дальнє Слюсаренку Олексію Миколайовичу .

 

73. Про   надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства в селі Орлове Ткаченко-Солярик Марині Михайлівні.

 

74. Про надання дозволу на виготовлення технічної документації  із нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Святовасилівської  сільської ради (Березнуватівський старостинський округ)

 

75.  Про затвердження переліку земельних ділянок які виносяться  на аукціон (земельні торги).

76. Про  надання дозволу на розроблення технічної  документації  із землеустрою щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) на території  Святовасилівської  сільської ради громадянину Дрейчан Ігору Володимировичу.

 

77. Про надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для сінокосіння та випасання худоби  в оренду  за межами населеного пункту с. Костянтинівка громадянину Салу Віктору Васильовичу.

 

78.  Про прийняття земельних ділянок з державної власності у комунальну власність Святовасилівської об’єднаної територіальної громади.

 

79. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту на території Святовасилівської сільської ради громадянину  Підгорецькому Сергію Миколайовичу.

 

80. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту на території Святовасилівської сільської ради громадянину  Пуцакову Володимиру Михайловичу.

 

81. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства за межами населеного пункту на території Святовасилівської сільської ради громадянці Пуцаковій Наталії Іванівні.

 

82. Розгляд заяви гр. Майтали К.С.

 

83.Про внесення змін до структури виконавчого комітету сільської ради на 2021 рік.

 

РІЗНЕ:

 

  1. Про розгляд проекту рішення сесії сільської ради " Про створення комунального закладу «Центральна  публічна  бібліотека з філіями Святовасилівської сільської ради Дніпровського району  Дніпропетровської області"

 

 

 

5 сесія УІІІ скликання

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь