Солонянський район, Дніпропетровська область

Увага!!! Конкурс

Виконавчий комітет Святовасилівської  сільської ради ого­лошує конкурс на заміщення  наступних вакантних посад :

• Спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності виконавчого комітету сільської ради  - 1 штатна одиниця;
  • Спеціаліст І категорії соціально – гуманітарного відділу виконавчого комітету сільської ради  - 1 штатна одиниця;
  • завідувач КЗК «Святовасилівський  будинок культури» -  1 штатна одиниця;
  • Кваліфікаційні  вимоги  до кандидатів : базова або повна вища освіта  відповідного напрямку підготовки; стаж  роботи  на відповідних посадах  не менше 2 –х років; навички користування  ПЕОМ відповідно до посадових вимог.
  • Для участі у конкурсі кандидат на посаду подає документи:
  • заяву про участь у конкурсі на відповідну посаду;
  • згоду на збір та обробку персональних даних;
  • автобіографію;
  • копію паспорта та копію довідки податкового органу про присвоєння ідентифікаційного коду;
  • копію документу про освіту;
  • копію трудової книжки;
  • довідку про стан здоров'я;
  • фотокартки 4x6 — 2 шт.;
  •     Конкурс буде проведений 03.07.2017 року у приміщенні Святовасилівської сільської ради за адресою: с.Святовасилівка, вул. Центральна, 2.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення на офіційному сайті сільської ради,  за адресою: с.Святовасилівка, вул. Центральна, 2, виконавчий  комітет Святовасилівської  сільської ради.

• Додаткова інформація щодо порядку проведення конкур­су, документів для участі у конкурсі за електронною адресою svyatotg@ukr.net або за телефоном 067-5-93.