Святовасилівська громада

Дніпропетровська область, Солонянський район

лист декларація

Дата: 28.02.2017 16:19
Кількість переглядів: 96

Відповідно до пп. б п. 1 ч. 1 ст. 3, ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» сільські, селищні голови, посадові особи місцевого самоврядування, депутати місцевих рад зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (https://public.nazk.gov.ua)  декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Для подання декларації необхідно мати електронний цифровий підпис, який можна отримати у центрах сертифікації ключів Міністерства юстиції України, Державної фіскальної служби України, Державної казначейської служби України та за допомогою електронних ключів «Приват24» (перелік додається).

Звертаємо Вашу увагу, що відповідно до ст. 52 Закону України «Про запобігання корупції»:

-  у разі відкриття суб’єктом декларування або членом його сім’ї валютного рахунка в установі банку-нерезидента відповідний суб’єкт декларування зобов’язаний у десятиденний строк письмово повідомити про це Національне агентство у встановленому ним порядку, із зазначенням номера рахунка і місцезнаходження банку-нерезидента.

- у разі суттєвої зміни у майновому стані суб’єкта декларування, а саме отримання ним доходу, придбання майна на суму, яка перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб на 1 січня відповідного року, (станом на 01.01.2017 р. – 80 тис. гривень) зазначений суб’єкт у десятиденний строк з моменту отримання доходу або придбання майна зобов’язаний письмово повідомити про це Національне агентство.

Несвоєчасне подання та зазначення в декларації завідомо недостовірних відомостей може тягнути за собою дисциплінарну, адміністративну або кримінальну відповідальність.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь