Жнива - напружена пора як для хліборобів, так і для співробітників служби порятунку !!!

Дата: 21.06.2018 16:31

Фото без описуЗ метою зменшення кількості пожеж під час зернозбиральної кампанії рятувальниками КЗ «Святовасилівська МПК» було проведено профілактичний захід у місцях збирання ранніх зернових культур , серед жителів громади  , фермерських господарств на території громади .

Рятувальники нагадали про категоричну заборону паління біля хлібних масивів, розведення багать на полях та біля них, спалювання стерні та післяжнивних залишків та надали хліборобам інформаційні пам’ятки щодо попередження пожеж під час збирання нового врожаю ранніх зернових культур.

Керівництво КЗ «Святовасилівська МПК» звертається до керівників сільгосппідприємств та організацій, фермерів та власників приватних господарств з проханням дотримуватись вимог правил пожежної безпеки під час збирання зернових культур та зберігання зібраного врожаю , адже завдяки цьому можливо Ви врятуєте не одне життя!!!