A A A K K K
для людей із порушенням зору
Святовасилівська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Дніпровський районний сектор № 2 філії Державної установи “Центр пробації»

Дата: 28.10.2022 09:27
Кількість переглядів: 1380

Фото без опису

Персоналом Дніпровського РС № 2 філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області проведено просвітницько-профілактичний захід з засудженими

28 жовтня 2022 року персоналом Дніпровського районного сектору № 2 філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області разом з тимчасово прикомандированою колегою з Краматорського районного відділу № 5 філії Державної установи «Центр пробації» в Донецькій області, з метою пропаганди здорового способу життя та в рамках профілактичної та соціальної роботи з клієнтами пробації, які мешкають на території Солонянської та Святовасилівської територіальних громад та перебувають на обліку, проведено просвітницько-профілактичний захід на тему «Я обираю здоровий спосіб життя».

Ідеєю проведення просвітницько-профілактичний заходу під час російської збройної агресії проти суверенної України, є пропагування здорового способу життя, роз’яснення шкідливих наслідків вживання алкоголю та наркотиків, не тільки в частині пагубності для організму людини, а й в контексті відторгнення суспільством залежних від цього людей як елементів асоціальної поведінки.

Алкоголізм і наркоманія, як негативні соціальні явища найближче розташовані до злочинної поведінки , сприяють вчиненню різних злочинів і являють серйозну небезпеку для суспільства та окремих мешканців територіальних громад.

Метою цього заходу є формування у засуджених інтересу до здорового способу життя та відродження престижу моральних цінностей, які допоможуть їм у подальшому реалізувати себе як повноцінну здорову особистість.

Дніпровський районний сектор № 2

філії Державної установи «Центр пробації»

у Дніпропетровській області

Фото без описуФото без описуФото без опису

Дніпровський районний сектор № 2 філії Державної установи “Центр пробації» у Дніпропетровській області запрошує мешканців району до співпраці.

 

17 січня 2017 року був підписаний наказ Міністерства юстиції України № 98/5 «Про затвердження Положення про організацію діяльності волонтерів пробації». Дане Положення регулює порядок здійснення діяльності волонтерами пробації та розроблено відповідно до Закону України «Про волонтерську діяльність» з урахуванням особливостей, визначених Кримінально-виконавчим кодексом України, Законом України «Про пробацію» та нормативно-правовими актами, що регулюють організацію пробації.

Основним завданням волонтерів пробації є сприяння органу пробації у здійсненні нагляду за засудженими та проведенні з ними соціально-виховної роботи. Волонтери пробації здійснюють свої повноваження під керівництвом персоналу органу пробації.

Волонтерська діяльність, пов'язана з пробацією, здійснюється волонтерами пробації за такими напрямами: участь у проведенні соціально-виховної та індивідуально-профілактичної роботи із суб'єктами пробації, сприяння у працевлаштуванні суб'єктів пробації, залученні їх до навчання та соціально корисної діяльності, участь у перевірці виконання обов’язків, покладених судом на осіб, звільнених від відбування покарання з випробуванням, організація виховних та благодійних заходів і акцій за різними тематичними напрямами, надання консультацій правопорушникам та їх сім'ям (наприклад, у вигляді допомоги з отримання певних документів).

Пріоритетним для органу пробації залишається напрямок профілактики негативних явищ.

Для молодих людей участь у волонтерській діяльності має свої переваги, а саме:

- допрофесійна підготовка, професійне самовизначення та становлення;

- оволодіння знаннями та практичними навичками соціальної роботи з дітьми та молоддю;

- досвід індивідуальної та групової роботи з ровесниками та дорослими;

- нові друзі, цікаве дозвілля, змістовна зайнятість, можливість допомогти іншим;

- розвиток лідерських якостей, творчих здібностей, самовираження та становлення молодої людини як особистості, як активного члена суспільства;

- можливість брати участь у процесах прийняття рішень, які стосуються молоді.

 Дніпровський районний сектор № 2 з питань пробації запрошує до співпраці всіх громадян України, іноземців, та осіб без громадянства віком від 18 років, які проживають на території  Дніпровського району, мають бажання стати волонтером пробації для проведення соціально-виховної роботи із засудженими та реалізації різноманітних  заходів, спрямованих на виправлення засуджених та запобігання вчиненню ними повторних кримінальних правопорушень.

«Любити і допомагати», - девіз всіх тих, хто не може залишатися осторонь людей, які потребують підтримки та участі. «Не питай, що Україна зробила для тебе. Запитай себе, що ти зробив для України» - саме за цим принципом діють волонтери. Це й означає - бути Громадянином.

 

Дніпровський районний сектор № 2 філії Державної установи «Центр пробації» у Дніпропетровській області

Контактні дані:

 

поштова адреса: вул. Шевченко, 6 Б, с. Солоне, Солонянського району, Дніпропетровської області, 52400

електронна скринька: dn41@brobation.gov.ua

Графік роботи:

понеділок – четвер: 08:00 – 17:00

п’ятниця: 08:00 – 15:45

обідня перерва: 12:00 – 12:45

вихідний: субота, неділя


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь