Дозвілля, концерти, вистави для учасників АТО/ООС!!!

Дата: 24.03.2021 09:16

Запрошуємо учасників АТО/ООС, членів їх родин та членів родин загиблих учасників АТО/ООС до театрально-концертних закладів області.

Для учасників АТО/ООС із родинами та членів родин загиблих учасників АТО/ООС передбачено безоплатне відвідування вистав та концертів з репертуару театрально-концертних закладів культури, що належать до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Дніпропетровської області з 2020 року в кількості 10 відсотків від загальної кількості місць у глядацькій залі.

Таке рішення  прийняла Дніпропетровська обласна рада, ураховуючи звернення облдержадміністрації, висновки й рекомендації постійної комісії обласної ради з питань культури, духовності і спорту та відповідно до законів України „Про місцеве самоврядування в Україні”, „Про культуру”, „Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту”, з метою соціального захисту учасників АТО/ООС, членів їх родин та членів родин загиблих учасників АТО/ООС.

Детальну інформацію щодо відвідування вистав та концертів  по телефону 068 679 89 61