Про внесення змін до розпорядження голови облдержадміністрації від 11 березня 2020 року № Р-185/0/3-20

Дата: 25.02.2021 09:13

ДНІПРОПЕТРОВСЬКА ОБЛАСНА ДЕРЖАВНА  АДМІНІСТРАЦІЯ

голови  обласної державної адміністрації

22.02.2021                      м. Дніпро                       № Р-181/0/3-21

?                                               ¬

Про внесення змін до

розпорядження голови

облдержадміністрації

від 11 березня 2020 року

№ Р-185/0/3-20

Керуючись законами України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, “Про місцеві державні адміністрації”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про захист населення від інфекційних хвороб”, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від
09 грудня 2020 року № 1236 “Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2” (із змінами), з метою запобігання виникненню і поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, на території Дніпропетровської області:

Внести до розпорядження голови облдержадміністрації від 11 березня 2020 року № Р-185/0/3-20 “Про запобігання поширенню коронавірусу             COVID-19 на території Дніпропетровської області” (із змінами) такі зміни, виклавши пункт 1 розпорядження у новій редакції:

“1. Визначити, що з 12 березня 2020 року до 30 квітня 2021 року                      на території Дніпропетровської області встановлюється карантин.”.

Голова облдержадміністрації                                             Валенти