Протокол засідання (позачергового) № 2 від 18.01.2021 р.

Дата: 15.02.2021 10:47

СВЯТОВАСИЛІВСЬКА МІСЦЕВА КОМІСІЯ

З ПИТАНЬ ТЕХНОГЕННО-ЕКОЛОГІЧНОЇ  БЕЗПЕКИ ТА НАДЗВИЧАЙНИХ СИТУАЦІЙ

52430, с-ще Святовасилівка, вул. Центральна , 4-А, тел. 2-11-95

Протокол засідання (позачергового) № 2

18  січня 2021 р.                                                            с-ще  Святовасилівка

Головував:

Голова  місцевої комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і                        надзвичайних ситуацій – Галан Н.І.

Присутні : начальник відділу з питань правової роботи,НС та мобілізаційної роботи – Осадчий Я.Л., члени комісії (за списком) , начальник відділу освіти –  Майтала К.С..,поліцейський офіцер громади – Скоромний В.В..

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

I. Про запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ускладненням погодних умов, мінімізацію їх негативних наслідків та оперативне реагування на них.

СЛУХАЛИ: про запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов’язаних з ускладненням погодних умов, мінімізацію їх негативних наслідків та оперативне реагування на них.

ВИСТУПИЛИ:

Сільський голова Святовасилівської сільської ради , голова комісії  –Галан Н.І..

Начальник КЗ»Святовасилівська МПК» - Джунь Ю.О.

ВИРІШИЛИ:

КЕРІВНИКАМ ПІДПРИЄМСТВ, УСТАНОВ ТА ОРГАНІЗАЦІЙ УСІХ ФОРМ ВЛАСНОСТІ , поліцейському офіцеру громади

Скоромному В.В.

1.1. Здійснити комплекс заходів щодо запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на найбільш уразливих об’єктах і системах життєзабезпечення населення шляхом негайного реагування на небезпечні події на початковому етапі їх виникнення.

1.2. У разі виникнення аварій першочергово відновлювати системи життєзабезпечення лікарень, закладів освіти, інших соціально значущих об’єктів та житлового сектору.

1.3. Вжити додаткових заходів для недопущення розморожування теплових мереж і технологічного обладнання.

1.4. Забезпечити моніторинг можливого впливу погодних умов на стале функціонування систем життєзабезпечення, енергопостачання населених пунктів і транспортного сполучення.

1.5. Розгорнути на період значного зниження температури (від -100 С і нижче) в приміщенні КЗ «Святовасилівська МПК» стаціонарний пункт обігріву для надання допомоги людям.

Термін: під час погіршення погодних умов

2.

Відділу з питань правової роботи,НС та мобілізаційної роботи

Здійснити інформування населення через засоби масової інформації та соціальні служби щодо місць знаходження стаціонарних пунктів обігріву.

Термін: постійно, протягом зимового

періоду 2021 року

3.

Джунь Ю.О.

Мокичу С.А.

Скоромному В.В.

3.1. Забезпечити готовність до виконання спільних заходів з протидії загрозам ускладнення дорожнього руху під час снігопадів, хуртовин, виникнення снігових заметів та ожеледиці на автошляхах області.

3.2. У разі необхідності забезпечити регулювання руху автотранспорту на проблемних ділянках автомобільних доріг для уникнення автомобільних заторів.

3.3. Обмежити рух великогабаритного транспорту необладнаного протиожеледними засобами на важкодоступних ділянках доріг.

3.4. Інформувати учасників дорожнього руху про ускладнення руху на автошляхах та проблемних ділянках доріг та наявність резервних маршрутів пересування.

4.

Старостам Святовасилівської ОТГ

Забезпечити роботу соціальних служб з виявлення та надання допомоги незахищеним верствам населення для недопущення їх обмороження та загибелі.

5.

Одінцову В.В.

Відпрацювати порядок надання, за необхідності, лікарської допомоги постраждалим під час несприятливих погодних умов у медичних закладах, найближче розташованих до стаціонарних пунктів обігріву.

Термін: невідкладно

6.

Джунь Ю.О.

6.1. Утримувати в готовності пункт обігріву.

6.2. Забезпечити готовність до застосування:

наявних сил і засобів, у тому числі інженерної і автомобільної техніки підвищеної прохідності, та буди готовими до її залучення на автошляхах міжнародного, державного та регіонального значення для вилучення із снігових заметів соціально важливої техніки (автобусів з громадянами та дітьми, автомобілів швидкої допомоги, Укрпошти тощо);

електростанцій на випадок знеструмлення або порушення теплопостачання об’єктів соціальної сфери, зокрема лікарень, дошкільних закладів та інших об’єктів.

Термін: постійно

6.3. Посилити моніторинг оперативної обстановки у зонах відповідальності підрозділів та забезпечити оперативне реагування на надзвичайні ситуації і небезпечні події.

погодних умов

Голова  комісії                                                                   Галан Н.І.

Відповідальний  секретар                                                 Трайдук К.В.