Засідання виконкому сільської ради 21.12.2020 року

Дата: 16.12.2020 12:18

Черга денна засідання  виконкому    21.12.2020 р.

1Про погодження внесення змін до Програми благоустрою на території  Святовасилівської сільської ради на 2017-2021 роки

2.Про  погодження внесення змін до Програми охорони навколишнього середовища Святовасилівської сільської ради на 2018-2022 роки

3.Про  погодження внесення змін до Місцевої Програми розвитку житлово-комунального господарства Святовасилівської сільської ради на 2018-2022 роки Доповідач : начальник відділу з питань земельних відносин, ЖКГ та інфраструктури виконавчого комітету сільської ради Драницька Т.М.

4.Про погодження Комплексної Програми водозабезпечення населених пунктів   Святовасилівської сільської ради на 2021-2023 роки

5. Про  погодження внесення  змін  до Програми розвитку  земельних відносин на території  Святовасилівської сільської ради на 2019-2021роки.

6.Про погодження внесення  змін  до Програми соціального захисту дітей та розвитку сімейних форм виховання Святовасилівської сільської ради на 2019-2021 роки.                                       Доповідач : …………………………………

7. Про погодження  Комплексної  програми   соціального захисту населення  Святовасилівської  сільської ради  на 2021- 2023 роки

Доповідач : секретар ради – Верлата Н.М.

8. Про погодження  Програми сприяння розвитку місцевого самоврядування  у  Святовасилівській   ОТГ  на 2019-2021 роки  Доповідач : секретар ради – Верлата Н.М.

9. Про погодження програми « Шкільне харчування на 2021-2025 рр.»

Доповідач: начальник  відділу освіти, культури, молоді та спорту  Майтала К.С.

10.Про погодження Програми  розвитку освіти Святовасилівської сільської ради на 2021-2025 роки   Доповідач: начальник  відділу освіти, культури, молоді та спорту  Майтала К.С.

11. Про погодження Комплексної програми по розвитку культури Святовасилівської сільської ради на 2021-2025роки.

Доповідач: начальник  відділу освіти, культури, молоді та спорту  Майтала К.С.

12..  Про погодження  Програми  розвитку фізичної культури і спорту на 2020-2023 роки  у Святовасилівській сільській об’єднаній територіальний громаді     Доповідач: начальник  відділу освіти, культури, молоді та спорту  Майтала К.С.

13.Про погодження  Програми «Обдарована дитина» Святовасилівської  сільської ради  на 2019-2022 роки Доповідач: начальник  відділу освіти, культури, молоді та спорту  Майтала К.С.

14.Про погодження  програми по інформатизації  на 2020-2023 роки.

Доповідач: начальник  відділу  з питань правової роботи, НС та мобілізаційної роботи виконавчого комітету сільської ради Осадчий Я.Л.

15 Про  погодження комплексної  Програми   захисту  населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки  на території Святовасилівської  сільської ради  на 2021-2023 роки Доповідач: спеціаліст І категорії  відділу  з питань правової роботи, НС та мобілізаційної роботи Трайдук К.В.

16.Про погодження звіту про виконання Цільової Програми «Про проведенню мобілізаційної роботи на території Святовасилівської сільської ради на 2018-2020 роки

Доповідач: спеціаліст І категорії  відділу  з питань правової роботи, НС та мобілізаційної роботи Трайдук К.В.

17.Про закінчення терміну дії Цільової Програми «Про проведенню мобілізаційної роботи на території Святовасилівської сільської ради на 2018-2020 роки»

18. Про погодження заходів до «Цільової Програми забезпечення пожежної безпеки на території Святовасилівської ОТГ на 2019-2021 роки»

19.Про погодження заходів до Програми забезпечення громадського порядку па громадські безпеки «Поліцейський  офіцер громади» на території сільської ради на період 2019-2021 році  у 2021 році.

20.Про погодження внесення  змін до програми    розвитку ПМСД  на 2019-2023 роки.

Доповідач: в.о. начальника відділу  фінансів, соціально-економічного розвитку та інвестицій  Залюбовська Я.С.

21. Про погодження  програми соціально-економічного та культурного  розвитку  сільської ради  на 2021 рік.

Доповідач: заступник сільського голови  Бараненко В.О.

22.Про   погодження структури  та  штатної чисельності  комунальних закладів освіти виконавчого комітету Святовасилівської сільської  ради  на 2021 рік

Доповідач: начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Майтала К.С.

23.Про погодження сільський  бюджет  на  2021  рік:

-  Пояснююча записка до проекту рішення  сільського бюджету   на  2021  рік;

24. Про погодження внесення змін до рішення сесії сільської ради «Про сільський бюджет на 2020 рік»  Доповідач : в.о. начальника відділу фінансів, соціально-економічного розвитку та  інвестицій Залюбовська Я.С.

25.Про  погодження лімітів споживання енергоносіїв та комунальних послуг у фізичних обсягах у розрізі бюджетних  установ, які фінансуються за  рахунок сільського бюджету  Святовасилівської сільської ради на 2021 рік

Доповідач :  …………………………..

26. Про затвердження переліку робіт, на яких будуть відбувати покарання засуджені до громадських робіт та порушники, яким призначено адміністративне стягнення у виді громадських робіт на 2021  рік.

Доповідач : керуюча справами виконавчого комітету сільської ради Павлій Ю.В.

27. Про затвердження переліку об’єктів та видів робіт, де будуть відбувати покарання порушники, яким за рішенням суду призначено адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт за несплату аліментів

Доповідач : керуюча справами виконавчого комітету сільської ради Павлій Ю.В.

28.Про погодження звіту поліцейського Святовасилівської громади

Доповідач : поліцейський громади Скоромний В.В.

29. Про   затвердження  плану  роботи  виконавчого  комітету  сільської  ради  на  2021р.

Доповідач: керуюча справами (секретар)виконкому Павлій Ю.В.

Керуюча справами

виконавчого комітету сільської ради                                                         Павлій Ю.В.