Звіт земельного відділу 2019-2020 р.

Звіт земельного відділу

Всього землі- 21916,56 га,

Передано з державної в комунальну власність-176 ділянок ,загальною площею-2752,2582 га

С/у-20954,61                        Історико-культурного призначення-12,21

Присадибні-131,8                 Рілля-18422,85

Пасовища-2251,26

На протязі 2019- 2020 р. надано дозвільних документів:

Про надання дозволу на виготовлення технічної  документації  із землеустрою   щодо встановлення  (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку господарських будівель і споруд-69;

Про надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельної ділянки для ведення особистого селянського господарства -89;

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо передачі земельної ділянки   у власність для ведення індивідуального садівництва-3;

Про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки за межами населеного пункту- 167;

-з них пільгова категорія (АТО, учасники бойових дій на території іноземних держав,  ліквідатори ЧАЕС, Учасники Великої ВВ)-79 ;

Про надання дозволу  на розроблення проекту землеустрою щодо відведення  земельних ділянок в оренду для сінокосіння та випасання худоби  -18;

Створення громадських пасовищ за межами  населеного пункту с.Орлове,с.Якимівка - 2;

Було виготовлено   нормативно грошову оцінку на всі 19  населених пунктів Святовасилівської сільської ради.

Підготовлено документи та виготовлена технічна документація із землеустрою щодо встановлення відновлення меж земельної ділянки в натурі (відумерла спадщина)-2 земельні ділянки;

Виготовлено та  затверджено 7 проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок ( під обєктами) які знаходяться на балансі сільської ради та 2 технічних документації під обєктами, які знаходяться на балансі сільської ради.

Проводиться робота щодо продажу права оренди на земельних торгах площею-54 га,в том числі ріллі.

Проведена робота щодо оформлення права власності земельної ділянки з громадянами (соціальна сфера)

Складені відповідні акти по відшкодуванню збитків,які подані до правоохоронних органів.

Проведена роз’яснювальна  робота та обїзд населення, щодо обстеження  та виявлення наявних карантинних бур’янів  на присадибній та прилеглій території  та роз’яснені   методи боротьби з ними.

На засіданнях постійних комісій, згідно вимог законодавства були попередньо детально опрацьовані всі земельні  питання, які виносились на розгляд сесій, що дозволило в конструктивному руслі працювати безпосередньо на пленарних засіданнях та приймати відповідні рішення. Також постійна комісія в межах своєї компетенції здійснює контроль за виконанням прийнятих сільською радою рішень.