A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Святовасилівська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Учасники АТО  по Святовасилівській ОТГ,які отримали земельну ділянку станом на 25.11.2019 р Учасники АТО по Святовасилівській ОТГ,які НЕ ОТРИМАЛИ земельну ділянку станом на 25.11.2019 р

 

Учасники АТО  по Святовасилівській ОТГ,які отримали земельну ділянку станом на 25.11.2019 р

 

  1. Залогін Андрій Васильович                        -с.Святовасилівка      
  2. Коротаєв Богдан Сергійович                     - с.Орлове                    
  3. Поляков Вадим Григорович                      - с.Святовасилівка      
  4. Скрипченко Валерій Анатолійович          -с. Святовасилівка      
  5. Рожик Анатолій Віталійович                     -с.Святовасилівка       
  6. Рибак Сергій Сергійович                           - с. Святовасилівка    
  7. Корнєєв Сергій Юрійович                         - с. Святовасилівка    
  8. Турчин Андрій  Миколайович                  - с. Святовасилівка      
  9. Петренко Олександр Васильович             -с. Святовасилівка       
  10. Антонов Олександр Анатолійович           -с. Рясне                       
  11. Смаль Андрій Григорович                         -с. Рясне                       
  12. Коротаєв Сергій Володимирович             - с.Орлове                     
  13. Лисенко Олександр Вікторович               - с.Орлове                     
  14. Мороз Михайло Петрович                         - с.Святовасилівка      
  15. Коршун Віталій Володимирович              - с. Рясне                      
  16. Зушинський Микола Анатолійович         -с.Святовасилівка         
  17. Худинець Ігор  Михайлович                     - с.Чорнопарівка           
  18. Куліш Сергій Миколайович                      -с. Святовасилівка       
  19. Камєнєв Федір Федорович                         -с. Святовасилівка       
  20. Василевко Юрій Анатолійович                 -с.Чорнопарівка            
  21. Ребристий Дмитро Анатолійович            -с. Рясне                          
  22. Коротаєва Єлизавета Сергіївна               -с. Орлове                        
  23. Лиштван Віталій Леонідович                  - с. Рясне                          
  24. Дорошенко Олег   Миколайович            - с.Орлове                         
  25. Пенюшко Артем Григорович                  - с.Святовасилівка          
  26. Кравець Іван Миколайович                    -  с.Святовасилівка          
  27. Дроботюк Андрій Вячеславович             - с.Орлове                      
  28. Голубовський Святослав Олегович        - с.Орлове                        
  29. Сало Андрій Вікторович                            - с.Орлове                      
  1. Меріхов Дмитро Генадійович                - Промінь                         
  2. Панічек Олександр Юрійович                 -Промінь                         
  3. Кіналь Олександр Іванович                     -Промінь                          
  4. Меріхов Олександр Генадійович           - Промінь                       
  5. Мордань Євген Олегович                          -Промінь                        
  6. Кононенко Євген Вікторович                - с.Незабудине                     
  7. Брик Олександр Миколайович              - с.Незабудине                    
  8. Герасімов Дмитро Сергійович               -с.Незабудине                     
  9. Коваль Олександр Іванович                  - с.Незабудине                     
  10. Носенко Ілля Іванович                       - с.Хижине                           
  11. Грабко Вадим Сергійович                 - с.Незабудине                       
  12. Гладкочуб Іван Іванович                                - с.Хижине                              
  13. Ковтун Олександр Олександрович               - с.Наталівка                     
  14. Ляшук  Богдан Григорович-                            -с. Наталівка                                   
  15. Ланчинський Олександр Володимирович   - ст.Незабудино        
  16. Оленін Роман Миколайович                          - с.Незабудино                           
  17. Собильський Андрій Володимирович          - с.Незабудине                
  18. Таран Михайло Анатолійович                      - с.Новомар’ївка                          
  19.  Тоноян Максим Тигранович                         - с.Новомар’ївка                           
  20.  Перетяка Руслан Миколайович                    -с.Новомар’ївка                        
  21.  Вітюк Василь Васильович                            - с.Новомар’ївка                               
  22.  Федько Ігор Анатолійович                           - с.Новомар’ївка                               
  23.  Молитвик Ігор Олександрович                    -с.Новомарївка                          
  24. Черкас Станіслав Миколайович                    - с.Новомарївка                        
  25. Степанюк Володимир Васильович               -с.Новомарївка                     

        

Учасники АТО по Святовасилівській ОТГ,які НЕ ОТРИМАЛИ земельну ділянку станом на 25.11.2019 р

  1. Боса Олена Володимирівна                    с.Орлове              
  2. Лісний Микола Вікторович                  с.Промінь            
  3. Меріхов Євгеній Олександрович            с.Промінь              
  4. Козар Олег Анатолійович                                   с.Наталівка          

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь