A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Святовасилівська громада
Дніпропетровська область, Дніпровський район

Працівники громади

 

П.І.П Посада Контактні телефони____
Галан Ніна Іванівна Сільський  голова 095-767-43-27
Бараненко Вячеслав Олександрович Заступник сільського голови 067-388-39-37
Верлата  Наталія Михайлівна Секретар сільської ради 097-460-06-85
Павлій Юлія Володимирівна Керуюча справами (секретар) виконавчого комітету  099-009-70-13
Кальченко  Сергій Андрійович Староста Промінського старостинського округу  067-199-17-69
Сербін Світлана Іванівна Староста Новомар'ївського старостинського округу 067-739-68-44
Іванюк Олексій Ілліч Староста Наталівського старостинського округу  066-618-10-28
Гулак Надія Петрівна Староста Березнуватівського старостинського округу  098-661-29-35
Єфіменко Володимир Васильович  Начальник  відділу ЦНАП 067-562-18-08
Клімчук Надія Василівна Адмінстратор відділу ЦНАП 068-006-03-34
Осадчий  Ярослав Леонідович Начальник відділу  з питань правової роботи, НС та мобілізаційної роботи 067-977-78-91
Трайдук Катерина Володимирівна Спеціаліст І категорії відділу  з питань правової роботи, НС та мобілізаційної роботи 067-801-75-70
Горбенко Лоліта Вікторівна Спеціаліст І категорії відділу  з питань правової роботи, НС та мобілізаційної роботи 068-310-14-73
Олексієнко Людмила Олексіївна Інспектор служби у справах дітей  068-056-46-85
Стоколос Наталія Романівна  Діловод 098-097-90-82
Шабля Ірина Іванівна  Начальник фінансового відділу  097-153-41-83
Залюбовська Яна Сергіївна Провідний спеціаліст фінансового відділу  096-946-15-38
Мотуз Наталія Олексіївна Спеціаліст І категорії  фінансового відділу  068-768-20-02
Рожик Олена Іларіонівна Начальник відділу (головний бухгалтер) відділу бухгалтерського обліку та звітності  068-044-54-46
Сафоненко  Віра Олександрівна Провідний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності  097-423-20-04
Саєнко Валентина Григорівна Спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності  096-104-94-76
Баршак Неля Валентинівна Спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності  067-836-62-01
Бараненко Світлана Григорівна Спеціаліст І категорії  відділу бухгалтерського обліку та звітності  098-426-55-74
Даниленко Катерина Іванівна Спеціаліст І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності  096-092-21-65
Фролова Валерія Валеріївна  Спеціаліст відділу бухгалтерського обліку та звітності  068-873-85-46
Майтала Ксенія Сергіївна  Начальник  відділу освіти, культури, молоді та спорту  067-969-33-34
Кашанський Володимир Олександрович Інспектор відділу освіти, культури, молоді та спорту  068-030-62-75
Ніколаєнко Олександра Леонідівна Начальник служби у правах дітей  097-528-79-04
Драницька Тетяна Михайлівна Начальник відділу з питань земельних відносин 096-378-60-92
Розумовська Ніна Іванівна Провідний спеціаліст відділу з питань земельних відносин 096-619-78-26
Кравець Ірина Миколаївна Спеціаліст І категорії відділу з питань земельних відносин 096-633-88-06
Пазіна  Олена Євгеніївна Спеціаліст І категорії відділу з питань земельних відносин 098-538-52-88


 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь