Дніпропетровська область, Солонянський район

БЕЗПЕЧНИЙ ВІДПОЧИНОК НА ПРИРОДІ !!!

Дата: 14.03.2017 17:02

БЕЗПЕЧНИЙ ВІДПОЧИНОК НА ПРИРОДІ !!!

Знастаннямтеплої погоди багато з нас у вихіднідні та у відпусткувлаштовуєсобівідпочинок. З великим задоволенням ми відправляємось на природу, щобнамилуватися видами і приготуватишашлик.

Перед тим, як розводитибагаттянаприроді, вирийтенеглибоку ямку і в нійрозкладайтебагаття. Бажаноробитицебілярічкиабоякого-небудьводоймища. Через великий вогоньможевиникнутипожежа. Післявідпочинкунеобхідноретельнозагаситиполум’я, залитийого водою, засипати землею і притоптатиногами.Ніколи на виходьте на край обриву, можназірватися вниз. Пити воду можнатільки з джерел та колодязів. Білямісця, де вибачитемертвихтваринчириб, взагалі не можнанавітьмити руки.Якщотрапиться укус, негайновирушайте до лікаряабовикликайте „Швидкудопомогу”. В дорозідужеважливо, щоб укушена частинатілабуланерухома, питибагаторідини маленькими порціями.Використовуйтесонцезахиснийодяг: капелюхи з широкими полями, сорочки з довгим рукавом та сонцезахисніокуляри.Якщо в час відпочинку вас застала злива з блискавками, пам’ятайте, що не можнаховатисяпідвисокими деревами чизалишатися на відкритомумісці, боблискавкаможевдарити в саменайвищемісце.

Особливуувагуприділяйтедітям. Не залишайтеїхбез догляду дорослих.

Відправляючись на відпочинокпідвідкритим небом, передбачити все – просто неможливо. Однакзвичайна аптечка завждимає бути присутньою, бажано з таким вмістом: зеленка, йод, серветки, стерильнібинти, пластир, нашатирний спирт, перекис водню, ліки в залежностівід стану здоров’я, активованевугілля. Слідпам’ятати, що перекис водню на світлірозкладається, а нашатирний спирт швидковипаровується.

Післявідпочинку на природізавжди за собою прибирай сміття: банки, скло, обгортки. Ніколи не розпалюйтевогонь у лісі. На місцівогнищащедовго не буде роститрава.Цінуйтесвоєздоров’я та життя. Безпечнийвідпочинок - це головне!

Спеціаліст з ЦЗ та мобілізаційної роботи                                         Трайдук К.В.