Дніпропетровська область, Дніпровський район

Увага! Засідання виконавчого комітету Святовасилівської сільської ради!

Дата: 26.04.2021 11:33

Проєкт порядку денного засідання виконавчого комітету сільської ради  30.04.2021 року о 13:00  годині

1.Про  затвердження  звіту  про  виконання  бюджету  сільської  ради  за  І  квартал  2021  року.

Доповідач начальник відділу виконкому сільської ради Рожик О.І.

2. Про погодження внесення змін до Програми соціального захисту дітей  та розвитку сімейних форм виховання Святовасилівської сільської ради  на 2021 рік

Доповідач начальник служби у справах дітей виконкому сільської ради

Ніколаєнко О.Л.

3. Про погодження  внесення змін до Комплексної  програми  розвитку освіти Святовасилівської сільської ради на 2021-2024 роки                                                Доповідач начальник відділу виконкому сільської ради Майтала К.С.

Доповідач начальник відділу виконкому сільської ради Майтала К.С.

5. Про погодження внесення змін до рішення сесії  сільської ради про сільський бюджет на 2021 рік

Доповідач начальник відділу сільської ради Шабля І.І.

6.Про затвердження вільного залишку сільського бюджету  Святовасилівської сільської ради станом на 01 травня  2021 року загального та спеціального фонду

Доповідач начальник відділу сільської ради Шабля І.І.

7. Про затвердження  заходів  щодо відзначення  Дня пам’яті та примирення  і 76- річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні                                               Доповідач начальник відділу виконкому сільської ради Майтала К.С.

8.Про запобігання та недопущення отруєння бджіл пестицидами

Доповідач керуюча справами виконкому сільської ради Павлій Ю.В.

9. Про надання одноразових матеріальних допомог громадянам, які зареєстровані на території Святовасилівської сільської ради, а саме:

- гр. Панова Н.І., с.Березнуватівка,  вул.. Личкатого, буд.2 (операція)

-.гр. Оксаніч К.М., с. Березнуватівка, вул.Берегова, буд.30 (операція)

- гр. Остащук Д.М., с. Бернезнуватівка, вул.. Берегова, буд.28 (операція)

- гр. Власенко  В.В., с.Новомар’ївка, вул.. Степна, буд.28 (онкохвора)

Доповідач керуюча справами виконкому сільської ради Павлій Ю.В.

10. Про присвоєння  точної адреси не приватизованій земельній ділянці , що знаходиться за адресою с. Березнуватівка, вул.Пісчана, буд.3А (гр. Трегуб Т.М.)

Доповідач керуюча справами виконкому сільської ради Павлій Ю.В.

10. Про присвоєння  точної адреси житловому будинку  та приватизованій земельній ділянці , що знаходиться за адресою с. Чорнопарівка, вул.Широка, буд.9 (гр.Власенко Т.М.)