Чи потрібно міняти документи, якщо проживаєш на вулиці, яку перейменовано?

Дата: 18.02.2021 09:40

Чи потрібно міняти документи, якщо проживаєш на вулиці, яку перейменовано?

Фото без описуЦе питання досить складне з юридичної точки зору. Що стосується змін назв. В першу чергу, необхідно акцентувати увагу на тому, що внесення відповідних коректив до паспортів громадян України є необмежним в часі. І як свідчить практика, дані корективи вносяться за необхідності, зокрема, під час заміни паспортів з різних причин, наприклад, під час вклеювання фотокартки при досягненні відповідного віку, чи 25, чи 45 років, під час реєстрації нового місця проживання, або зняття з реєстрації місця проживання. Тобто всі паспорти фізичних осіб, в яких відсутній штамп реєстрації місця проживання вже з новою, перейменованою адресою є чинними і юридичної сили не втрачають. Однак громадянин України може за власною ініціативою звернутися до уповноважених органів і провести таку перереєстрацію.