Створення мобільного штабу допомоги

СОЛОНЯНСЬКОГО  РАЙОНУ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

_______________________________________________________________

Святовасилівського  сільського голови

С.Святовасилівка                                                                                  №  13-з

19.03.2020   р.

Про створення мобільного штабу допомоги

мешканцям Святовасилівської ОТГ

Керуючись законами України “Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про захист населення від інфекційних хвороб”, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 “Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19”, розпорядження голови Дніпропетровської облдержадміністрації від 12.03.2020 року №З-185/0/3-20 «Про запобігання поширенню коронавірусу COVID-19 на території Дніпропетровської області» з метою запобігання виникненню і поширенню коронавірусу на території Святовасилівської ОТГ та для надання допомоги соціально незахищеним верствам населення вважаю за необхідне :

1.Створити при виконавчому комітеті Святовасилівської сільської ради Мобільний штаб допомоги мешканцям Святовасилівської сільської ради  на період карантину , запровадженого з метою запобігання виникненню та поширенню COVID-19 на території України .

2.Затвердити графік роботи Мобільного штабу допомоги мешканцям Святовасилівської сільської ради  згідно Додатка 1.

3. Визначити, завданням Мобільного Штабу буде раз в 3 дні безкоштовна доставка ліків та найнеобхідніших продуктів харчування самотнім (одиноко проживаючим) та людям які на час карантину не в змозі самостійно забезпечити себе . Придбання зазначених товарів буде здійснюватися за рахунок замовників членами штабу  з числа  старост старостинських округів, депутатів Святовасилівської сільської  ради. Доставка – безкоштовна.

4.Контроль за виконанням розпорядження покласти  на  начальника відділу з питань правової роботи , НС та мобілізаційної роботи – Осадчого Я.Л.

Сільський  голова                                                       В.М.Стеценко

До розпорядження Святовасилівського сільського голови

№      від 19.03.2020 р.

Графік  роботи Мобільного штабу допомоги мешканцям Святовасилівської сільської ради :

Пн-Чт: з 8 год до 17 год,

Пт: з 8 год до 16 год.