УВАГА! КОНКУРС!

Дата: 05.05.2021 15:53

Фото без опису

Святовасилівська  сільська рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення наступних вакантних посади :

• Завідувач  сектору ЖКГ, архітектури, будування виконавчого комітету Святовасилівської сільської ради - 1 штатна одиниця .

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ:

Особи, котрі бажають взяти участь у конкурсі подають до конкурсної комісії Святовасилівської  сілььсокї ради такі документи :

– заяву про участь  у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органах місцевого самоврядування та проходження служби ;

– згоду на збір та обробку персональних даних;

– заповнену особову  картку форми П 2-ДС ;

– дві фотографії розміром 4 х 6 см ;

– копію документів про освіту, підвищення кваліфікації;

– декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (NAZK.GOV.UA).

– копію першої, другої та одинадцятої сторінок паспорта громадянина України;

– копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

ЗАГАЛЬНІ  ВИМОГИ ДО КАНДИДАТА НА ЗАМІЩЕННЯ  ВАКАНТНОЇ ПОСАДИ ЗАВІДУВАЧА СЕКТОРУ ЖКГ, АРХІТЕКТУРИ, БУДУВАННЯ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ  СВЯТОВАСИЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ :

громадянство України, освіта вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, не нижче ступеня спеціаліста,  досвід роботи з офісним пакетом Microsoft Office (Word, Exel,), навики роботи з інформаційно-пошуковими системами мережі Internet, стаж роботи за фахом не менше як один рік. Знання Конституції України, Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про запобігання корупції», " Про  житлове-комунальне господарство", "Про регулювання містобудівної діяльності". Знання основ діловодства, досконале володіння державною мовою.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення конкурсу за адресою:с-ще Святовасилівка,вулиця Центральна,2.За додатковими питаннями звертатися за  моб.тел.0990097013

Конкурс відбудеться в приміщенні Святовасилівської сільської ради 04.06.2021 року   о 09 годині 00 хвилин.