Піротехніки ДСНС знешкодили 57 мм артилерійський снаряд часів II Світової війни

Дата: 18.01.2017 16:02

20 листопада  2016  р. Спеціалістом Святовасилівської сільської ради разом з піротехніки Управління ДСНС в Дніпропетровській області знищили  вибухонебезпечний  предмет. Цю  знахідку  виявлено місцевими жителями,які пасли худобу на північно-західній околиці села Наталівка.

Вони  відразу ж зателефонували до сільської ради ,де Трайдук К.В. повідомила  за номером «101» про виклик Солонянський районний відділ ДСНС. Фахівці ДСНС, які прибули до місця виклику, ідентифікували знахідку як артилерійський снаряд калібром 122 мм часів минулих війн.

Згідно заявки №1384/06-21 від 21.01.12016 року було знешкоджено 57 мм артилерійський снаряд часів II Світової війни.

Про небезпеку при знаходження вибухонебезпечних предметів проведено бесіду та інформаційну роботу серед населення!!!