Дніпропетровська область, Солонянський район

УВАГА!!!!!!!!!!!!!!!!!! УВАГА!!!!!!!!!!!!!!!!!!УВАГА!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! КОНКУРС!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Дата: 07.12.2018 13:00

Виконавчий комітет Святовасилівської  сільської ради ого­лошує конкурс на заміщення  наступної  вакантної посади :

• Начальник комунального закладу «Святовасилівська місцева пожежна команда» - 1 штатна одиниця;
  • Кваліфікаційні  вимоги  до кандидатів : базова або повна вища освіта  відповідного напрямку підготовки; стаж  роботи  на відповідних посадах  не менше 2 –х років; навички користування  ПЕОМ відповідно до посадових вимог.
  • Для участі у конкурсі кандидат на посаду подає документи:
  • заяву про участь у конкурсі на відповідну посаду;
  • згоду на збір та обробку персональних даних;
  • автобіографію;
  • копію паспорта та копію довідки податкового органу про присвоєння  ідентифікаційного коду;
  • копію документу про освіту;
  • копію трудової книжки;
  • довідку про стан здоров'я;
  • фотокартки 4x6 — 2 шт.;

Конкурс буде проведений 21.12.2018 року у приміщенні Святовасилівської сільської ради за адресою: с.Святовасилівка,  вул. Центральна, 2.

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 15   календарних днів з дня публікації оголошення на офіційному сайті сільської ради,  за адресою: с.Святовасилівка, вул. Центральна, 2, виконавчий  комітет Святовасилівської  сільської ради.

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкур­су, документів для участі у конкурсі за електронною адресою svyatotg@ukr.net або за телефоном 067-5-94.