Це потрібно знати !

Дата: 24.05.2018 14:16

22 травня працівники КЗ «Святовасилівська МПК»  провели роз’яснювальну роботу серед мешканців приватного житлового сектору в населених пунктах на території Святовасилівської сільської ради . Мета заходу – роз’яснення правил пожежної безпеки у побуті. Нагадали, що найпоширенішою причиною виникнення пожеж залишається людська необережність або легковажність. Перш за все – це необачно кинуті непогашені недопалки й сірники, залишені без нагляду свічки й гасові лампи, а також спалювання сміття та паління в ліжку.

Того ж дня, працівниками КЗ «Святовасилівська МПК»  було встановлено попереджувальні знаки по населеним пунктам громади : «Купання заборонено!» , «Не смітити!», «Правила поведінки на природі !», «Правила поведінки на воді!» .

Було розповсюджено  серед населення пам’ятки безпеки та листівки із номерами екстрених служб .Фото без опису