Солонянський район, Дніпропетровська область

Конкурс

Виконавчий комітет Єлізарівської сільської ради ого­лошує конкурс на заміщення  наступних вакантних посад :

-         спеціаліст  фінансового відділу  виконавчого комітету Єлізарівської сільської ради – 1  штатна одиниця;

-      спеціаліст  соціально - гуманітарного відділ  виконавчого комітету Єлізарівської сільської ради -  2 штатні одиниці;

-      спеціаліст відділу ЖКХ інфраструктури виконавчого комітету Єлізарівської сільської ради -  1 штатна одиниця

Кваліфікаційні  вимоги  до кандидатів : базова або повна вища освіта  відповідного напрямку підготовки; стаж роботи  на відповідних посадах  не менше 2 –х років; навички користування  ПЕОМ відповідно до посадових вимог.

Для участі у конкурсі кандидат на посаду подає документи:

заяву про участь у конкурсі на відповідну посаду;

згоду на збір та обробку персональних даних;

автобіографію;

копію паспорта та копію довідки податкового органу про присвоєння ідентифікаційного коду;

копію документу про освіту;

копію трудової книжки;

довідку про стан здоров'я;

фотокартки 4x6 — 2 шт.;

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: с.Єлізарове, вул. Центральна, 2, виконавчий  комітет Єлізарівської сільської ради.

Додаткова інформація щодо порядку проведення конкур­су, документів для участі у конкурсі за електронною адресою elizarovo@mail.ua або за телефоном 067-5-93.