Дніпропетровська область, Солонянський район

Увага, увага конкурс!!!

Дата: 13.03.2019 09:14

Комітет Святовасилівської сільської ради оголошує конкурс на заміщення наступних вакантних посад :- заступник сільського голови з питань  діяльності виконавчого комітету сільської ради  - 1 штатна одиниця;- начальник служби у справах дітей виконавчого комітету сільської ради - 1 штатна одиниця; - адміністратор відділу "Центр надання адмістративних послуг" виконавчого комітету  сільської ради - 1 штатна одиниця;  - діловод   виконавчого  комітету сільської  ради - 1 штатна одиниця.  Кваліфікаційні вимоги до кандидатів : базова або повна вища освіта відповідного напрямку підготовки; стаж роботи на відповідних посадах не менше 2 –х років; навички користування ПЕОМ відповідно до посадових вимог. - Для участі у конкурсі кандидат на посаду подає документи: - заяву про участь у конкурсі на відповідну посаду; - згоду на збір та обробку персональних даних; - автобіографію; - копію паспорта та копію довідки податкового органу про присвоєння ідентифікаційн ого коду; - копію документу про освіту; - копію трудової книжки; - довідку про стан здоров'я; - фотокартки 4x6 — 2 шт.; - Конкурс буде проведений  11.04.2019 року у приміщенні Святовасилівської сільської ради за адресою: с.Святовасилівка, вул. Центральна, 2. Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня публікації оголошення на офіційному сайті сільської ради, за адресою: с.Святовасилівка, вул. Центральна, 2, виконавчий комітет Святовасилівської сільської ради. - Додаткова інформація щодо порядку проведення конкурсу, документів для участі у конкурсі за електронною адресою svyatotg@ukr.net або за телефоном 067-5-94.