Дніпропетровська область, Дніпровський район

Голова Святовасилівської об'єднаної територіальної громади - Галан Ніна Іванівна

Галан Ніна Іванівна народилася  10 грудня 1962 року в селі  Маломихайлівка Криничанського району  Дніпропетровської області . Батько - Глущенко Іван Іванович -1942 р.н.,, мати - Глущенко Марія Йосипівна - 1942 р.н.. У 1970 році  почала навчатися  у Маломихайлівській середній школі, яку у 1980 році закінчила. В тому ж році вступила до Верходніпровського сільськогосподарського  технікуму бухгалтерського обліку  по спеціальності  планування  сільськогосподарського виробництва, в 1982 році закінчила його. З 1 серпня 1982 року розпочала працювати у Криничанському  управлінні сільського господарського  господарства на посаді  економіста . З 1 січня 1983 року- економіст по оплаті праці колгоспу ім. Фрунзе Солонянського району в 1991 року головний економіст цього ж господарства, в 1998 року - головний бухгалтер. Після неодноразової реорганізації господарвство  приєдналося до ТОВ "Світанок", що потім реорганізувалось в ВСК "Урожай -  займала посаду головного економіста. З 5 вересня  2003 року  прийнята на посаду  спеціаліста  з фінансів Березнуватівської сільської ради. З 04 січня  2006 року  прийнята на посаду головного бухгалтера Березнуватівської сільської ради. В 30 жовтня 2015 року  була обрана  головою Березнуватівської сільської ради. 18 листопада 2020 року була обрана  головою Святовасилівської об'єднаної територіальної громади Дніпровського району Дніпропетровської області.

ІНФОРМАЦІЯ  ПО  СВЯТОВАСИЛІВСЬКІЙ  ОТГ