Дніпропетровська область, Солонянський район

Голова громади - Стеценко Віталій Михайлович

Стеценко Віталій Михайлович народився в 1968 році в селі Новотернуватівка Солонянського району Дніпропетровської області в сім`ї робітників. В 1985 році закінчив Єлізарівську середню школу і вступив до Криворізького педагогічного інституту. З 1986 по 1988 рік виконував інтернаціональний обов`язок в Республіці Афганістан. Має бойові нагороди.У 1992 році закінчив навчання в педагогічному інституті, за фахом вчитель праці, фізики та автосправи .З 1992 по 1993 рік працював вчителем в Єлізарівській середній школі. З 1993 року і по теперішній час працює на посаді Єлізарівського сільського голови.

За час роботи на посаді сільського голови зарекомендував себе як здібний, доброзичливий, порядний керівник. Завдяки своїй працелюб-ності, принциповості, сумлінному ставленню до роботи заслужив авторитет і повагу односельчан.

Виконуючи повноваження, надані Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», в повній мірі відчуває відповідальність перед сільською громадою.

Завдяки стабільному виконанню дохідної частини бюджету

Віталій Михайлович невтомно працює заради покращення життєвого рівня сільської громади, має щодо цього багато планів , які по мірі можливості втілює в життя. Для нього немає другорядних питань: і реалізація багатотисячного проекту і ремонт водяної колонки для бабусь і дідусів своєї громади – однаково важливі справи.

ІНФОРМАЦІЯ  ПО  ЄЛІЗАРІВСЬКІЙ  ОТГ